מלצרים ויזות 2020 ויזות

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    עוזרת
    מִשׁתַתֵף

היי חברים,
    רציתי לכתוב תחת הכותרת הזו עם חברים שממתינים ומקבלים אשרת 2020.
    הגשתי בקשה עם הילד שלי ב-17 בספטמבר. הם חשבו שהמשכורת של אשתי לא מספקת ודחו אותי ואת הילד שלי. אשתי אזרחית טורקית ויש לה אישור שהייה ללא הגבלת זמן. פנינו באמצעות עורך דין על ידי שיפור התנאים שלנו ואנחנו ממתינים. מקווה שזה ייצא חיובי.
    אני מאחל סבלנות לכל מי שמחכה.

Aya90
    מִשׁתַתֵף

Bence yabancilar dairesi haber yollamamisti tüekiyeye yollasaydi Eger bu kadar uzun sürmezdi islemleri devam ediyo denilmis hep islem sadece almanyada Benim bildigim kadariylan devam eder tüekiyede vizeyi ona göre verir almanya nederse…yorumlarda okuyorum bazende almanya onay yada red verdikten sonra on gün icinde herkesin pasaportu  eline ulasiyo Yani …bence almanyayi bi arayin yada Mail yazin nedir durum diye

שלחנו אותי, אם אני חושב שאין תשובה, הוא סגור עד 1 בינואר ואילך. אפילו לא ברור היכן נמצא התיק, אבל קריטאס התקשרה לסניף הזרים.

p.yilmaz
    מִשׁתַתֵף

חברים,
    התקשרתי וכתבתי דואר אלקטרוני עד כדי כך שקיבלתי איסור על חיפוש וכתיבה.

Aya90
    מִשׁתַתֵף

חברים,
    התקשרתי וכתבתי דואר אלקטרוני עד כדי כך שקיבלתי איסור על חיפוש וכתיבה.

חיפשת יותר מדי?

p.yilmaz
    מִשׁתַתֵף

חיפשת יותר מדי?

כן, התקשרתי המון, כי הם ביקשו ממני את המסמכים בתאריך 26.11.2020, הם אמרו שתשלחו אותו בדואר שלא יועבר, רק רציתי לדעת אם הגיעו אליו. כלומר, המסמכים שלך צריכים להיות בידיהם לכל המאוחר ביום 10.12.2020, אך עדיין אין חדשות. יתר על כן, הם אסרו עלי לחפש ולכתוב.

שטוטגרט 12345
    מִשׁתַתֵף

כן, התקשרתי המון, כי הם ביקשו ממני את המסמכים בתאריך 26.11.2020, הם אמרו שתשלחו אותו בדואר שלא יועבר, רק רציתי לדעת אם הגיעו אליו. כלומר, המסמכים שלך צריכים להיות בידיהם לכל המאוחר ביום 10.12.2020, אך עדיין אין חדשות. יתר על כן, הם אסרו עלי לחפש ולכתוב.

Einschreiben yolladiysan sorun olmaz illaki ellerine ulasmistir gelmedi diyemezler…Vallah Ben herseyi maille yolladim maille istediler

Aya90
    מִשׁתַתֵף

היו חסרים מסמכים בבקשה הראשונה שלי, שלחתי אותם, הם ענו למחרת כי המסמך שלך התקבל

p.yilmaz
    מִשׁתַתֵף

לא, לא einschreiben, זרקתי את briefkasten לפני הדלת, כי הם רצו את זה. אנחנו עדיין מחכים לחדשות

p.yilmaz
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים

herkesin simdiden yeni yilini kutlar, saglik ve huzur dolu yeni bir yil dilerim. insaallah 2021 de hepimiz eslerimize en kisa zamanda kavusuruz.

Aya90
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים

מזל טוב על השנה החדשה של כולם כבר, ומאחל לך שנה חדשה מלאת בריאות ושלווה. InsaAllah, בשנת 2021, כולנו פוגשים את נשותינו בהקדם האפשרי.

mutlu yıllar inşallah yeni yıl bizler içinde güzel geçer güzel haberler alırız 🌺

Aya90
    מִשׁתַתֵף

İstanbul konsolosluğu tıkandı herhalde hiç ses Seda yok kimsede daha ne kadar bekletileceğiz acaba eşlerimizden ayrı geçen zamanı kim döndürecek ki…

p.yilmaz
    מִשׁתַתֵף

slm arkadaslar, bizim vizemiz bugün geldi, suan esim hastanede test yapiyor, sonuclar temiz cikmasi ümidiyle en kisa zamanda burda berlinde yanimda olacak insaallah. rabbim hepinizi en kisa zamanda kavustursun, AYA90 arkadasimizin da dedigi gibi, eslerimizden ayri gecen zamani kimse veremeyecek. umarim insaallah en kisa zamanda herkes sevdigine ailesine kavusur.

Aya90
    מִשׁתַתֵף

חברים יקרים, הויזה שלנו הגיעה היום, עכשיו אשתי עושה בדיקה בבית החולים, אני מקווה שהיא תהיה כאן בברלין בהקדם האפשרי, בתקווה שהתוצאות יהיו ברורות. שאדוני יפגיש את כולכם בהקדם האפשרי, כפי שאמר חברנו AYA90, איש לא יוכל לתת את הזמן שעובר מלבד נשותינו. אני מקווה שלכולם יהיו יקיריהם ומשפחותיהם בהקדם האפשרי, אללה.

yolunuz bahtınız açık olsun güzel kardeşim darısı tüm bekleyenlerin başına  halayy:)

p.yilmaz
    מִשׁתַתֵף

yolunuz bahtınız açık olsun güzel kardeşim darısı tüm bekleyenlerin başına  halayy:)

תודה רבה, שה' יברך את הממתינים לשחרור. אשתי על המטוס עכשיו ותגיע בעוד כמה שעות. האמן לי, אני אתפלל עבורך מכל הלב, כי אף אחד לא מבין אותנו מלבדנו. שאלוהים יעזור לך.

Aya90
    מִשׁתַתֵף

תודה רבה, שה' יברך את הממתינים לשחרור. אשתי על המטוס עכשיו ותגיע בעוד כמה שעות. האמן לי, אני אתפלל עבורך מכל הלב, כי אף אחד לא מבין אותנו מלבדנו. שאלוהים יעזור לך.

ממש שמחתי ונרגשתי, שאלוהים לא יביך אותי 🙏🌺

חברים יקרים, הויזה שלנו הגיעה היום, עכשיו אשתי עושה בדיקה בבית החולים, אני מקווה שהיא תהיה כאן בברלין בהקדם האפשרי, בתקווה שהתוצאות יהיו ברורות. שאדוני יפגיש את כולכם בהקדם האפשרי, כפי שאמר חברנו AYA90, איש לא יוכל לתת את הזמן שעובר מלבד נשותינו. אני מקווה שלכולם יהיו יקיריהם ומשפחותיהם בהקדם האפשרי, אללה.

👏👏👏

מציג 15 תשובות - 1,276 עד 1,290 (סה"כ 1,303)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.