מלצרים ויזות 2020 ויזות

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    עוזרת
    מִשׁתַתֵף

היי חברים,
    רציתי לכתוב תחת הכותרת הזו עם חברים שממתינים ומקבלים אשרת 2020.
    הגשתי בקשה עם הילד שלי ב-17 בספטמבר. הם חשבו שהמשכורת של אשתי לא מספקת ודחו אותי ואת הילד שלי. אשתי אזרחית טורקית ויש לה אישור שהייה ללא הגבלת זמן. פנינו באמצעות עורך דין על ידי שיפור התנאים שלנו ואנחנו ממתינים. מקווה שזה ייצא חיובי.
    אני מאחל סבלנות לכל מי שמחכה.

מימון leowo
    מִשׁתַתֵף

שוב שלום :)
    רציתי לבוא אחרי כמה שבועות ולשאול מה שלומך.
    בשנה שעברה, בזמן שחיכיתי כמוך, היו לי ימים נוראים בגלל קורונה, אני יודע היטב שלהמתין עם ידיים כבולות במצב הזה זה מאוד מתיש פסיכולוגית. אבל זה לא רק מצב שאתה חשוף אליו. הנעילה מתחילה כאן החל ממחר עקב הקורונה. הכל סגור מלבד שווקים, בתי מרקחת ובתי חולים. אני משתתף בקורס שילוב מספטמבר. הקורס סגור מהיום עקב נעילה. אומרים שהוא ייפתח מחדש ב-11 בינואר, אך לצערנו אין ברור מתי הקורס ייפתח מחדש מכיוון שאין הצהרה רשמית. הבחינה היא ב-22 בינואר. ובתהליך זה, עלינו להתכונן לבחינה בעצמנו בבית.
    הבעיה שלך היא שהוויזה לא ניתנת כרגע, אבל זכרו, גם כאן בכל מקום סגור בגלל קורונה ולצערי הדברים נדחים. יש אנשים שאיבדו את מקום עבודתם. למרבה הצער, הקורונה משפיעה קשות על חיינו.
    אל תחשוב שלהמשיך לחכות הוא ייחודי לך. אפילו ההכרה שלי בתעודה לעבודה הושעתה.
    כמובן שהימים האלה יעברו. שמרו תמיד על הכוח והתקווה שלכם.
    En içten sevgilerimle…

p.yilmaz
    מִשׁתַתֵף

יום טוב לכולם, יש חדשות ממישהו?

לצערנו אנחנו עדיין מחכים

עברו 3 חודשים ואנחנו עדיין מחכים, אין חדשות. הם אפילו לא עונים למיילים

Aya90
    מִשׁתַתֵף

עברו 3 חודשים ואנחנו עדיין מחכים, אין חדשות. הם אפילו לא עונים למיילים

הפעם האחרונה שהוא הגיע לאיסטנבול הייתה מגרמניה, שלחתי דואר אלקטרוני לקונסוליה לגבי קוביד. מסיבה זו, ההליכים מתקדמים לאט. הם אמרו שיודיעו לך אם יהיה צורך במסמכים. אין עדיין חדשות. זה יהיה השבוע הרביעי. המסמכים שלי באיסטנבול. כמובן, נדחתתי. אני אני מחכה לתוצאה של ההתנגדות.

p.yilmaz
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים,

אנחנו עדיין מחכים, כתבתי והתקשרתי כל כך הרבה פעמים שהם אסרו לכתוב ולהתקשר. אבל למדתי משהו, יש דף, הם הכינו אותו למטרות מעקב למי שחסר להם מסמכים. מכיוון שחלק מהמכתבים מתעכבים בגלל המגיפה או אם הכתובת ניתנה בצורה שגויה, הם עורכים רשימה, מי ששמותיהם מוזכרים הולכים לקחת את המכתב מהדלת ולהשלים את המסמכים החסרים.

https://www.berlin.de/einwanderung/service/oeffentliche-zustellungen/

אתה יכול להסתכל בדף זה, לפחות עבור בני זוג בגרמניה, אם שמך לא מוזכר, זה אומר שהמסמך לא חסר. רק מי ששמו מוזכר כאן צריך למלא מסמכים חסרים או שיש בעיה בכתובות שלו.

הויזה שלי הגיעה היום, אשתי גרמנייה, לקח יותר מ-90 יום עד שהוויזה הגיעה, הגשתי בקשה מהקונסוליה הגרמנית באנקרה. ראיון הויזה שלי הלך רע מאוד. היו לי דחיות של ויזה ממדינות שנגן רבות. אשתי מקבלת סיוע סוציאלי. חודש לאחר מכן, משרד הזרים ביקש ערב, והערב חתם עליו. השוטר התקשר לאשתי בטלפון מספר פעמים ושאל שאלות. זה נראה שלילי. למען האמת, לא הייתה לי הרבה תקווה. הויזה הגיעה היום, די הופתעתי. אני מקווה שהוויזה שלך תונפק בהקדם האפשרי. זה היה תהליך מאוד מעייף ומתיש.

p.yilmaz
    מִשׁתַתֵף

הויזה שלי הגיעה היום, אשתי גרמנייה, לקח יותר מ-90 יום עד שהוויזה הגיעה, הגשתי בקשה מהקונסוליה הגרמנית באנקרה. ראיון הויזה שלי הלך רע מאוד. היו לי דחיות של ויזה ממדינות שנגן רבות. אשתי מקבלת סיוע סוציאלי. חודש לאחר מכן, משרד הזרים ביקש ערב, והערב חתם עליו. השוטר התקשר לאשתי בטלפון מספר פעמים ושאל שאלות. זה נראה שלילי. למען האמת, לא הייתה לי הרבה תקווה. הויזה הגיעה היום, די הופתעתי. אני מקווה שהוויזה שלך תונפק בהקדם האפשרי. זה היה תהליך מאוד מעייף ומתיש.

אני שמח בשבילך. ובכן, לפני שהוויזה הגיעה לא קיבלו הודעה מהמטען או שהתקשרו ואמרו שהיא מאושרת? אשתי בטורקיה, הגשתי את המסמכים שהתבקשו ממני ב-10 בדצמבר ואנחנו עדיין מחכים.

תודה. לא קיבלתי מייל ממשרד הזרים שאומר שזה אושר. קיבלתי הודעה מ-UPS בבוקר, הם העבירו את המטען אחר הצהריים, שילמתי 62 לירות, למרות ששילמתי את דמי המטען בקונסוליה. למרבה המזל, נמצאה בו ויזה.

Aya90
    מִשׁתַתֵף

yeni yılın güzel başladı inşallah hep güzel geçer darısı bizlerin başına her yer kapandı bugün artık ocakta bekleyeceğiz güzel haberler

השנה החדשה התחילה טוב, אני מקווה שתמיד תהיה טובה, מקווה שהכל סגור לנו, היום נחכה בתנור לבשורות טובות.

תודה לך איה90, אני אשמח כשהוויזה שלך תצא, ראיתי בפורום שחיכיתם הרבה זמן, השקעתם הרבה מאמץ ומאמץ, אני בטוח שהוויזה שלכם תגיע.

Aya90
    מִשׁתַתֵף

תודה לך איה90, אני אשמח כשהוויזה שלך תצא, ראיתי בפורום שחיכיתם הרבה זמן, השקעתם הרבה מאמץ ומאמץ, אני בטוח שהוויזה שלכם תגיע.

inşallah o güzel haberler gelir bu kötü günleri bir daha hatırlamamak üzre unuturum gözün formda olsun mutlaka o güzel haberi yazacağım buraya bugün yada yarın elbet o vize gelecek kacarı yok  yolun açık olsun bahtın güzel olsun 🙏🤗🤗

Aya90
    מִשׁתַתֵף

ערב טוב, נדחתתי עקב משכורת, התנגדנו, לאחר השלמת הליקויים, שלחנו את המסמכים לסניף הזרים לאיסטנבול לפני 3 שבועות, אמרו שיודיעו לך, שלחתי מייל כשעשיתי לא קיבלתי חדשות במשך שבועיים, נאמר לי שהנהלים היו איטיים בגלל קוביד, לאחר 2 שבועות שלחתי שוב מייל, הפעם מסניף הזרים. הם אמרו שהם מחכים שוב לתשובה. האם יש מישהו שחווה את המצב הזה או שייתן מידע?

ערב טוב, נדחתתי עקב משכורת, התנגדנו, לאחר השלמת הליקויים, שלחנו את המסמכים לסניף הזרים לאיסטנבול לפני 3 שבועות, אמרו שיודיעו לך, שלחתי מייל כשעשיתי לא קיבלתי חדשות במשך שבועיים, נאמר לי שהנהלים היו איטיים בגלל קוביד, לאחר 2 שבועות שלחתי שוב מייל, הפעם מסניף הזרים. הם אמרו שהם מחכים שוב לתשובה. האם יש מישהו שחווה את המצב הזה או שייתן מידע?

אולי הם רצו לקבל שוב את חוות הדעת של משרד הזרים בנושא. אל תשלחו יותר מדי מיילים, שלחתי כמה מיילים ברצף, הם כעסו עליי.

Aya90
    מִשׁתַתֵף

אולי הם רצו לקבל שוב את חוות הדעת של משרד הזרים בנושא. אל תשלחו יותר מדי מיילים, שלחתי כמה מיילים ברצף, הם כעסו עליי.

אני אחכה מעכשיו, אני תמיד רוצה להישאר חיובי עד התוצאה 🤗

שטוטגרט 12345
    מִשׁתַתֵף

אני אחכה מעכשיו, אני תמיד רוצה להישאר חיובי עד התוצאה 🤗

אני חושב שמשרד הזרים לא היה שולח שום ידיעה לטורקיה, זה לא היה נמשך כל כך הרבה זמן בגרמניה מנפיקה את הויזה בהתאם, מסיבה כלשהי... קראתי בהערות שלפעמים לאחר שגרמניה נותנת אישור או דחייה, הדרכון של כולם מתקבל תוך עשרה ימים -מייל לשאול מה המצב.

מציג 15 תשובות - 1,261 עד 1,275 (סה"כ 1,303)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.