צוות www.almancax.com

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    עורך
    המבקר
    WEBMASTER & ADMINISTRATOR
    מוהרם EFE
    מדריכים גרמנים
    מוהרם EFE
    אליף GÖRGÜLÜ

11
    מִשׁתַתֵף

תודה לכולכם אני באמת לא מוצא מילים להגיד, עשיתם עבודה מצוינת הם לא אמרו לשווא שאני אהיה עבד במשך 40 שנה לכל מי שלימד אותי מכתב. אולי לא תוכל להיות עבדים שלך, אבל תהיו בטוחים, התפילות שלנו תמיד יהיו איתכם.

kelebekgib
    מִשׁתַתֵף

אני רוצה להודות לצוות על כל המאמץ הזה. כולם מאוד מועילים וכנים. אתה בסדר!

נוס אותך
    מִשׁתַתֵף

מחפש אתר יפה מוצא אותו, מצאתי אותו :)

אנדי
    מִשׁתַתֵף

תודה לכל מי שתרם. אתה סופר….

Evo
    מִשׁתַתֵף

תודה לכולכם, אתר זה יועיל לי מאוד.

masilh
    מִשׁתַתֵף

...הגרסה החדשה של האתר נחמדה מאוד; כל הכבוד לכולם.

11
    מִשׁתַתֵף

כל הכבוד לחרוז עין הרע הזה בגרמנית…..

אירוויזיון
    מִשׁתַתֵף

אני מאחל לך המשך הצלחה

MuhaяяeM
    מִשׁתַתֵף

אנו מודים לכולכם :)

Derin
    מִשׁתַתֵף

תודה לכל מי שתרם...

לרר
    מִשׁתַתֵף

זה אתר מוצלח מאוד... שמח שגם אני חבר באתר הזה...

אסיגיטריסט
    מִשׁתַתֵף

היי. אני חבר חדש. אני לומד בבית ספר תיכון אנטולי ולמרות שראיתי גרמנית זו השנה השלישית, אי אפשר לומר שלמדתי הרבה ולא יכולתי: נתקלתי באתר הזה בזמן שחיפשתי מקור טוב באינטרנט. תודה רבה :) אפילו למצוא גרמנית באינטרנט היה בעיה עבורי :)

סמירנה
    מִשׁתַתֵף

מה לדעתך הסיבה לא ללמוד גרמנית היא הגיטרה הסוררת שלך? ;) אני בטוח שתוכל למצוא כאן את מבוקשך, ברוך הבא

אסיגיטריסט
    מִשׁתַתֵף

חֲצִי פֶּנסיוֹן :) תודה :) כן אולי לבזבז קצת יותר זמן על הגיטרה שלי :P המבחן היה היום. זה היה בינוני: מכאן עבדתי קשה... ובכן, כשאתה מנסה ללמוד הכל ביום אחד, זה כל מה שיש. :)

מק'סקרים
    מִשׁתַתֵף

http://WwW.aLmAncAx.CoM תודה אינסופית לבריאות הצוות שלך על המאמצים שלך חברים. עקבתי אחרי האתר שלך לזמן קצר עשיתי את החברות שלי אתמול בערב. אני ממש שמח להיות איתך אתה עושה עבודה מאוד שימושית ועוזרת מאוד אני מאחל לך ההצלחה שלך Arkadşlar ;) בהצלחה…

מציג 15 תשובות - 1 עד 15 (סה"כ 83)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.