חזור לשפה נשכחת (מה לעשות)

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    מנטאט
    מִשׁתַתֵף

שלום!

ראיתי גרמנית בתיכון, לא משנה איך מסתכלים על זה, עברו 6 שנים אז הייתה לי גם תעודת b1. אני זוכר את הדקדוק טוב מאוד, אני יכול לתרגם טקסטים מסוימים בקושי. (אזהרות, חוות דעת משפטיות זה כמו חוזים, אבל כמו שאמרתי, יש לי הרבה קושי, המילה קצרה מדי). מקומי יהיה שונה אם אוכל לדבר גרמנית שוטפת במקום בו אני עובד בימינו.

היכן עלי להתחיל בכדי לזכור את השפה ולשפר את הדיבור שלי? באיזה קורס עלי לעבור? אני גר באיסטנבול, הסתכלתי על מכון גתה, אבל אני חושב שזמני ההרשמה אינם מעודכנים, אני לא מכיר קורסים אחרים. אני לא יכול להבין אם זה איכותי או לא, זה כנראה הקורס שהתחלתי. מה לעשות?

tugce_doerj הוא
    מִשׁתַתֵף

אם למדת את הגרמנית היטב, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לקרוא ספרים, לראות טלוויזיה ולדבר. אלה גורמים לך לזכור שוב את השפה. השפה הנלמדת היא לא בלתי נשכחת, היא פשוט הופכת עיוורת. כשאתה מקשיב, היא חוזרת בזמן שאתה מדבר.

אתה יכול ללכת למרכז השפות באיסטנבול. האישור שהם נותנים תקף והם טובים מאוד. הלכתי לשם עברתי עם 91 התחלתי את הבחינה בלי לדעת שום גרמנית.

מציג תשובה אחת (1 בסך הכל)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.