איך אני יכול לקחת הטורקיה שלי לסחורות סבירות?

> פורומים > פרק כללי על גרמניה ומדינות אירופאיות אחרות > איך אני יכול לקחת הטורקיה שלי לסחורות סבירות?

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    reyyan כדי
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים. יש לי 4-5 מזוודות של חפצים לקחת לטורקיה. זה יעלה לי הרבה לקחת את זה במטוס. אתה יכול להגיד לי את המחירים עם המשלוח? (האמת, לא הצלחתי למצוא רכבי הובלה כי המקום בו אני גר קטן. קיבלתי מידע רק משוק טורקי, שסיפר לי על רכבי ההובלה שמעבירים פירות וירקות מגרמניה לטורקיה, אבל גם אמר שיש אולי להיות סיכון שהחפצים שלי יאבדו.) או כשאתה קונה פריטים נוספים בקניית כרטיס טיסה, אתה משלם 2 יורו לקילו שמעתי שיש לך זכות לשאת 46 קילו, אבל אני לא יודע עד כמה זה נכון הוא גם יודע שאם אני נוסע עם לופטהנזה, יש לי זכות לשאת 100 קילו. אבל משקל המזוודה שלי הוא בסביבות XNUMX קילו. אני גם אקח את המחשב הנייד שלי איתי. מה אני צריך לעשות בשבילו? אני אראה לך את החשבונית שלי אין לי מידע על הנושא הזה מכיוון שמעולם לא הבאתי מחשב קודם. :) אשמח מאוד אם מישהו מכיר את הנושאים הללו.

https://www.almancax.com/almanca-alfabesi-das-deutsche-alphabet.html

גורו
    מִשׁתַתֵף

שלום רייה, בהצלחה. אתה חוזר ל TR?

הבאתי את חפצי התחבורה בבואי לטורקיה מגרמניה. הם מקבלים 1 אירו על כל ק"ג במטוס.

הבאתי בערך 15 חבילות בגודל סטנדרטי, כולל כלי האוכל שלי, מכונות הברזל והקפה, כמו גם מכשירי חשמל, שילמתי 300 יורו בסך הכל.

אתה יכול להתקשר לחברה הטורקית באינטרנט
    גוגל הזן TUBAY TRANSPORT BRUCHSAL

tugce_doerj הוא
    מִשׁתַתֵף

אתה לא צריך לתת חשבונית עבור המחשב הנייד. כולם נושאים איתם את המחשב הנייד שלהם, שימושי או רפידות. הטלוויזיה חייבת להיות בדרך או רכוש גדול יותר בגרמניה שמכין חשבוניות אלקטרוניות oluyor.turkiye צריך לחבב אותו. אני נושא 2 מחשבים ניידים בכל פעם שאני הולך, שום דבר לא יצא עד היום.

חברות ספנות מבקשות הרבה כסף תמורת 100 ק"ג. כי הן נותנות לך מכולה אחת. אותו מחיר שנושא 1 ק"ג במכולה זהה למחיר הנושא 1 ק"ג. לשאת ערכת ספה עם המיכל אם אתה רוצה, צלחת אחת אם אתה רוצה.

dejavuxnumx
    מִשׁתַתֵף

Merhaba arkadaşlar.  Benim 4-5 valizlik eşyam var Türkiyeye götürmek için. Uçakla götürmek bana oldukça tuzluya patlayacak. Nakliye ile fiyatları bana beşaşağı beşyukarı söyleyebilirmisiniz?  (yaşadığım yer küçük olduğu için nakliye araçları bulamadım açıkcası. Sadece bir türk marketinden bilgi aldım oda Almanya'dan Türkiye meyve sebze transfer eden nakliye araçlarını söyledi ama eşyalarımın kaybolma riski olabileceğinide söyledi.)  veya uçak ile bilet alırken ekstra eşya fazlasını söylediğin zaman kilosunu 2 euroya götürme hakkın varmış ben öyle duydum ama ne derece doğru bilmiyorum.birde Lufthansa ile yolculuk yaparsam  46 kilo taşıma hakkı olduğunu biliyorum. ama benim valiz kilom yaklaşık 100 kilo civarında. ayrıca dizüstü bilgisayarımıda yanımda götüreceğim. Onun için ne yapmam gerekiyor. faturasınımı göstereceğim daha önce bilgisayar götürüp getirmediğim için bu konu hakkındada bir bilgi sahibi değilim. :) אשמח מאוד אם מישהו מכיר את הנושאים הללו.

שלום רייה,

ראשית, אני ממליץ לך לשאת איתך את המחשב הנייד שלך בזמן שאתה מטען. אין תשלום ביטוח בגין נזק כלשהו כאשר פריטים אלקטרוניים נטענים בתא מזוודות המטוסים. בעיקרו של דבר, חל איסור לטעון פריטים אלקטרוניים לתא המטען. כמובן שתוכלו להעלות אותו, אך אם העמסתם אותו על נייר, חברות התעופה שמו פריט כזה כדי למנוע את הצרות לשלם לכם באמירה שהבעיה היא שלכם.

שנית, קצבת המזוודות הבינלאומית של חברות תעופה היא 30 ק"ג. קצבת המזוודות ביד היא 8 ק"ג. כמובן שחברות תעופה כמו פגסוס וסאן אקספרס שמוכרות כרטיסים זולים שואפות להרוויח על ידי הקטנת קצבת המזוודות ל -20 ק"ג ותשלום מטען עודף.
    אם אתה אומר 100 קילוגרם מזוודות; אם אתה מגיע לטורקיה עם חברה שמזהה את הזכות למטען של 30 ק"ג (טורקיש איירליינס וכו '), למשלוח המטוסים של העצה שלי עד 33 קילו כבר לא נשמע אם יותר טורקהאבאיול 2-3 ק"ג. הכן מטען יד 8 קילו ביד מטען.
    Böylelikle yaklaşık 40 – 45 kiloyu zaten kendi yanınızda getirebilirsiniz.

אני ממליץ לך לשלוח את הפריטים הנותרים בדואר או במטען. אם היית שולח מטורקיה לגרמניה PTT הייתי ממליץ. אבל אני לא יודע איזה מוסד עובד ככה שם, אבל זה כנראה DHL. אתה חייב לקבל מחיר מ- DHL.
    כמובן שגם תכולת המזוודות חשובה. אם יש לך פריטים אלקטרוניים, אל תשלח אותם בדרך זו. אך אם יש לכם רק חפצים אישיים, תוכלו לשלוח אותם בדואר ללא כל בעיה. כדי שלא תהיה בעיה כמו להיתקע במכס, לא צריכה להיות אלקטרוניקה.

Eğer kesin dönüş yapıyorsanız mutlaka “konsolosluktan kesin dönüş kağıdı” alın. Bu kağıt zaten size gümrük ücreti ödemeden ev taşıma hakkı bile veriyor. Eğer eşyalarınız Türk gümrüklerinde takılsa bile bu kağıtla alabilirsiniz sorun olmaz.

1963
    מִשׁתַתֵף

חברת פגסוס עולה 5 TL לקילו, תוכלו לקנות מטען נוסף בעת רכישת כרטיסים.

dejavuxnumx
    מִשׁתַתֵף

חברת פגסוס עולה 5 TL לקילו, תוכלו לקנות מטען נוסף בעת רכישת כרטיסים.

5 TL לטיסות פנים.
    בטיסות בינלאומיות, אם אתה מוסיף מטען נוסף ברגע שאתה קונה כרטיס, 5.50 TL, אשר אם אתה קונה את החדר בעת ההזמנה. אם יגידו שיש לך עודף מטען בשדה התעופה ואתה רוצה לשלם, תשלם 6 אירו לקילו.

1963
    מִשׁתַתֵף

בכל מקרה לא אמרתי שום דבר אחר קניתי את הכרטיס שלי בתור 5 TL, עכשיו זה 5.5, אין כל כך הרבה הבדל :) כמו כן, מטען DHL לוקח בערך 1-5 אירו תמורת 6 ק"ג ומגיע ליעד תוך זמן רב מאוד, זה לוקח 1-1,5 חודשים.

dejavuxnumx
    מִשׁתַתֵף

בכל מקרה לא אמרתי שום דבר אחר קניתי את הכרטיס שלי בתור 5 TL, עכשיו זה 5.5, אין כל כך הרבה הבדל :)

אה, בסדר, אז חשבתי שאמרת מצטער שהוספתי את זה בשטח.

הוא לא יכול להוסיף יותר מ -20 קילו מטען נוסף לבד. יש לו 100 קילוגרם מזוודות ועדיין לא יכול לעשות את עבודתו לקחת 40 קילוגרם + מזוודות יד. זה צריך לקחת דואר או מסלול אחר. אם הוא אומר שישלם תוספת עבור 60 הקילו הנותרים, עליו להוציא פי 10 מערך הפריטים בפנים. :)

1963
    מִשׁתַתֵף

כן, תנוח אם 60 אפילו עם חברות מטען של קילויו ששולחות יקרות מכדי להגיע יעסקו במכס בחפצים אלקטרוניים שמגיעים לטורקיה זה גם מאוד אם המשלוח הזול ביותר בגרמניה כמו PTT DHL בטורקיה הלכתי 3 יום חבילה ששלחתי לפני כן משקל 32 ק"ג 18 אירו שילם חבילת נייר 1 ק"ג 18 יום שילמתי 9 אירו 
    ps3 איבד בתקן אחורי, לא נמצא

dejavuxnumx
    מִשׁתַתֵף

כן בגרמניה נסעתי למשך 60 יום חבילה ששלחתי לפני 3 ק"ג במשקל, כגון PTT יקר מכדי לבוא יהיה להתמודד עם מכס באסליאל אלקטרוני אם בדיוק הזמן הזול ביותר של המטען שמגיע לטורקיה DHL טורקיה אם ישלח אפילו עם כך שנותרו 32 ארגוני מטען של קילוגרם 18 יורו עבור חבילת נייר 1 ק"ג שהלכתי תוך 18 יום, שילמתי 9 אירו 
    ps3 איבד בתקן אחורי, לא נמצא

רייה, כדאי שתביא את המזוודה שלך חתיכה לחתיכה, אם אתה הולך לכאן שוב. אחרת, כל מיני עלויות יקרות. טורקיה תעבור לדרך המוכרת להביא את יתרם אם תתבקש. במילים אחרות, בין אם הם ילכו לעיר אחרת ממה שאתה תלך ב- TR, הם ישלחו אותם לעיר בה אתה נמצא עם מטענים בטורקיה. שאר המזוודות קלות מספיק, מספיק בכניסה ל TR

reyyan כדי
    מִשׁתַתֵף

תודה באופן אישי לכולם על הערותיהם. כן גורו, אני חושב. אני מתכוון לחזור לטורקיה לקראת סוף השנה. נראה שזה יתרון יותר להיות במדינתי מבחינת עסק עסקי ופרטי.

אין דבר כזה אלקטרוני במזוודות שאקח לבגדים שלי. הממ זה נכון, זה יעלה יותר לקחת את הפריטים שאני מבין מהתגובות מאשר את תכולת המזוודות. זה נראה הכי הגיוני לקחת את זה בשתי מפלגות. בשנה שעברה נסעתי עם לופטנסה וזכות הנשיאה שלה הייתה 23 23 מזוודות נפרדות ו 46 קילו בסך הכל. אבל תקלות לשנה זו, ללופטהנסאן לא היו טיסות ישירות לאנקרה. הגיע ישירות לאיסטנבול. זול למשלוח חבילות מגרמניה לטורקיה מגרמניה לטורקיה, אך יקר מאוד. חיפשתי.

גורו
    מִשׁתַתֵף

כמו שאמרתי, אתה תבוא ותלך 1 * 2 פעמים, וזה היה שוב כרטיס טיסה או משהו אחר, זה יהיה עלות.
    אני חושב שאתה יכול לקחת את מה שאתה יכול לקחת במטוס ולטפל בשאר בתחבורה.
    היו לי 15 קרטונים. אני חושב שיש לי הרבה דברים בפנים, חצי מהבית עלה כמעט 300 יורו. זה בא בלי שום בעיה

reyyan כדי
    מִשׁתַתֵף

שלום רייה,

ראשית, אני ממליץ לך לשאת איתך את המחשב הנייד שלך בזמן שאתה מטען. אין תשלום ביטוח בגין נזק כלשהו כאשר פריטים אלקטרוניים נטענים בתא מזוודות המטוסים. בעיקרו של דבר, חל איסור לטעון פריטים אלקטרוניים לתא המטען. כמובן שתוכלו להעלות אותו, אך אם העמסתם אותו על נייר, חברות התעופה שמו פריט כזה כדי למנוע את הצרות לשלם לכם באמירה שהבעיה היא שלכם.

שנית, קצבת המזוודות הבינלאומית של חברות תעופה היא 30 ק"ג. קצבת המזוודות ביד היא 8 ק"ג. כמובן שחברות תעופה כמו פגסוס וסאן אקספרס שמוכרות כרטיסים זולים שואפות להרוויח על ידי הקטנת קצבת המזוודות ל -20 ק"ג ותשלום מטען עודף.
    אם אתה אומר 100 קילוגרם מזוודות; אם אתה מגיע לטורקיה עם חברה שמזהה את הזכות למטען של 30 ק"ג (טורקיש איירליינס וכו '), למשלוח המטוסים של העצה שלי עד 33 קילו כבר לא נשמע אם יותר טורקהאבאיול 2-3 ק"ג. הכן מטען יד 8 קילו ביד מטען.
    Böylelikle yaklaşık 40 – 45 kiloyu zaten kendi yanınızda getirebilirsiniz.

אני ממליץ לך לשלוח את הפריטים הנותרים בדואר או במטען. אם היית שולח מטורקיה לגרמניה PTT הייתי ממליץ. אבל אני לא יודע איזה מוסד עובד ככה שם, אבל זה כנראה DHL. אתה חייב לקבל מחיר מ- DHL.
    כמובן שגם תכולת המזוודות חשובה. אם יש לך פריטים אלקטרוניים, אל תשלח אותם בדרך זו. אך אם יש לכם רק חפצים אישיים, תוכלו לשלוח אותם בדואר ללא כל בעיה. כדי שלא תהיה בעיה כמו להיתקע במכס, לא צריכה להיות אלקטרוניקה.

Eğer kesin dönüş yapıyorsanız mutlaka “konsolosluktan kesin dönüş kağıdı” alın. Bu kağıt zaten size gümrük ücreti ödemeden ev taşıma hakkı bile veriyor. Eğer eşyalarınız Türk gümrüklerinde takılsa bile bu kağıtla alabilirsiniz sorun olmaz.

merhaba, konsolosluktan alacağım kesin dönüş kağıdı sadece elektronik eşyalar içinmi gerekli olacak?  bunu anlamadım!!  benim zaten götüreceğim elektronik eşyam yok. hepsini burada satmayı düşünüyorum. tv, buzdolabı, çamaşır makinası….vs.. keşke Türkiyeye götürmek gibi alternatifim olsaydı iyi olurdu elbette  ama zor görünüyor. peki dönüş yaptığımda konsolosluktan başka ne gibi belgeler almam gerekiyor. biliyormusunuz acaba?

reyyan כדי
    מִשׁתַתֵף

כמו שאמרתי, אתה תבוא ותלך 1 * 2 פעמים, וזה היה שוב כרטיס טיסה או משהו אחר, זה יהיה עלות.
    אני חושב שאתה יכול לקחת את מה שאתה יכול לקחת במטוס ולטפל בשאר בתחבורה.
    היו לי 15 קרטונים. אני חושב שיש לי הרבה דברים בפנים, חצי מהבית עלה כמעט 300 יורו. זה בא בלי שום בעיה

doğru haklısın, bunuda araştırayım. birdefada hepsi hallolur bencede.  zannediyorum büyük ev eşyaların yoktu değilmi? (buzdolabı, çamaşır makinası..vesair) senin verdiğin o nakliyeyi araştıracağım. tşk ler guru. birde senin eşyaların tahmini kaç kilo geliyordu yani soruyorum çünki nakliyelerde acaba belli bir kilo aşımından sonra ekstra ücret istiyorlarmı?  :) אני שואל כי אין לי שום מידע בעניינים אלה.

גורו
    מִשׁתַתֵף

לא, פשוט לקחתי בגדים וכלי מטבח קטנים לכלי האוכל שלי. כרית שמיכה או משהו כזה.
    עד כמה שזכור לי הם קנו אותו על פי גודל הקרטון, ולא על המשקל.

dejavuxnumx
    מִשׁתַתֵף

merhaba, konsolosluktan alacağım kesin dönüş kağıdı sadece elektronik eşyalar içinmi gerekli olacak?  bunu anlamadım!!  benim zaten götüreceğim elektronik eşyam yok. hepsini burada satmayı düşünüyorum. tv, buzdolabı, çamaşır makinası….vs.. keşke Türkiyeye götürmek gibi alternatifim olsaydı iyi olurdu elbette  ama zor görünüyor. peki dönüş yaptığımda konsolosluktan başka ne gibi belgeler almam gerekiyor. biliyormusunuz acaba?

בעיקרו של דבר, "חזרה סופית לטורקיה" הוא חוק לגבי היכולת להעביר את כל הבית שלך. אבל אני לא יכול לטעון שיש לי ידע מפורט מאוד. אני חושב שאתה יכול לקבל את המידע הטוב ביותר מהקונסוליה באופן אישי. בנוסף, אם עבדת שם יותר מ-5 שנים, יש לך את הזכות להביא מכונית אחת לטורקיה ללא תשלום מכס אם אתה מתכוון לחזור בוודאות. אם תרצה, תוכל לחקור גם את זה. אני חושב שאם תקליד "להביא רכב לטורקיה מגרמניה" בגוגל, תראה אתרים שבהם תוכל לקבל מידע מפורט. במילים אחרות, זה לא מכסה פריט אלקטרוני אחד.

בנוסף, בגרמניה יש חוק חזרה. הם מספקים סיוע ברילוקיישן לטורקים החוזרים. החוק הזה שודר גם בטלוויזיה. רק בגלל שהגרמנים נוקטים צעדים להחזרת הטורקים. אני מניח שאתה יכול לקבל את זה ממרכז העבודה או מכל מוסד שתקבל עזרה ממנו, כמידע מפורט. כמובן שהם יחפשו כמה תנאים, אבל כדאי ללמוד, אולי זה משהו שתוכלו ליהנות ממנו.

אם אתה מתכוון לחזור באופן ברור, חקור אותם היטב, אני חושב שאולי יש אפשרויות אחרות לפניך, מלבד נשיאת מזוודות עם מזוודות. אני יודע שגם אם עבדת שם, אפילו את תשלומי הביטוח על שמך ניתן להעביר למוסד לביטוח לאומי בטורקיה באמצעות עתירה. במילים אחרות, המצב שלך אינו מלבד סחורה, אני חושב שיש לך כמה זכויות נוספות מכיוון שאתה חוזר. אני מציע לך לחקור.
    שוב אני מנסה לעזור אם משהו שאנחנו יודעים

מציג 15 תשובות - 1 עד 15 (סה"כ 22)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.