אני מתקשר מגרמניה לטורקיה או חברת המוצרים הביתיים כי הוא ממליץ בחום אנחנו הולכים לעשות לך?

> פורומים > פרק כללי על גרמניה ומדינות אירופאיות אחרות > אני מתקשר מגרמניה לטורקיה או חברת המוצרים הביתיים כי הוא ממליץ בחום אנחנו הולכים לעשות לך?

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    kadirxnumx
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים אני יכול להסתמך על מחיר מתאים ניתן להגיע לאותה דמות סגלמסינה רוצה להביא את מוצרי הבית שלהם מגרמניה או מחברות שאתה מכיר turkiyede bi transport?

nesnil
    מִשׁתַתֵף

אני מתקשר, אם מישהו יודע, נשמח אם הם יידעו אותנו.

kadirxnumx
    מִשׁתַתֵף

Ben arastirdim masraflar metreküp üzeri hesapliyorlar ve getirdikleri esyanin tsinmasinada br cok firma garanti vermiyor aldigin esyalar ve nakliye + vergisi ayni hesaba geliyor o yüzden bende vazgectim buradan aldim ben tafsiye etmem sahsen cok büyük fark olmuyor buradan alma imkanin varsa garanti olur…

שיימה
    מִשׁתַתֵף

האם מצאת חברה או שאתה עדיין מחפש? הבאתי את חפצי דרך חברה באיסטנבול. אם אתה צריך את זה, אני יכול לדפדף בין הקבצים ולמצוא את כתובת החברה ואת הפסולת שלה.
    אם הפריטים שלך לא חשובים במיוחד, אל תנסה להביא אותם, תאמין לי שהם יקרים מאוד. אם תוכלו למכור אותו, קנו שם, תקבלו כאן דברים מתאימים יותר. עם זאת, אני אומר כמה כסף עולה להביא את המחקר שלך לכאן ולמטה ולהפוך את חשבונך בהתאם.

k.uguz
    מִשׁתַתֵף

שלום. אמרתי שאכתוב אז אתה עדיין מחפש. עברתי לגור עם חברה בשם utr international house-to-house לפני חודשיים והייתי מרוצה מאוד. אני ממליץ גם לכם. תיקנתי את הקישור למטה.

מציג 4 תשובות - 1 עד 4 (סה"כ 4)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.