נהלי בית חולים ובדיקות בטורקיה

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    מימון leowo
    מִשׁתַתֵף

שוב שלום לכולם 🙋🏻‍♀️,
    יש לי שאלה בשבילך. אשמח אם תוכל להאיר את עיני בעניין זה.
    נצא לחופשה לטורקיה בשבוע הבא😍 כשאני נוסע לטורקיה, אני רוצה להיבדק בבית חולים פרטי ולעבור בדיקה.
    כל הרישומים שלי ושל אשתי נמצאים בגרמניה ואין לנו שום קשר עם TR, כולל הכתובת. האם אני צריך ללכת ל-SSI או לבצע רישום כלשהו כשאני נוסע לטורקיה עבור הליכים אלה בבית החולים? אם אני נרשם ב-SSI, האם יהיה חוב עתידי וכו'? (מכיוון שאנחנו לא הולכים ל-TR לעתים קרובות מאוד, אני לא רוצה שתכאב לך ראש אם אני לא יכול לעקוב בפירוט).
    מאז שאני עובד, יש לי הזדמנות לקבל ביטוח בינלאומי ב- krankenkasse שלי (Techniker Krankenkasse). אני הולך לדבר על כיסוי ביטוחי לחו"ל ופרטים ביום שלישי.
    אשמח מאוד אם אנשים שיש להם ידע מפורט או ניסיון קודם בנושאים אלו יוכלו לתת מענה מפורט.
    גם אני פתוח להצעות 😊
    תודה מראש

צריך ללכת ל-SSK ולקבל תעודת AT 11, הביטוח הגרמני מכסה את כל ההוצאות, אבל כשבתי חולים פרטיים בטורקיה רואים את הביטוח הגרמני, הם מוציאים שטרות של עשרות אלפי יורו לביטוח הגרמני, סוג של הונאה. הם שמו 2 תפרים על הגבה של קרובת משפחה שלנו, בית חולים פרטי חייב 13.000 יורו.

מימון leowo
    מִשׁתַתֵף

הימים חולפים כל כך מהר. שאלתי את השאלה כאן כי לא היה לי זמן לחקור אותה. לא קיבלתי תשובה מפורטת ואינפורמטיבית.
    הרשו לי לתת אנקדוטה קצרה על האופן שבו טיפלתי בעבודתי בבית החולים בזמן שהייתי בטורקיה, כך שיום אחד, אם מישהו יזדקק לה, הוא יוכל להרוויח מזה.
    קודם כל, יש לקבל את תעודת T/A 11 על מנת ש-Krankenkasse יכסה את ההוצאות הרפואיות במקרה חירום במהלך היציאה לחופשה מטורקיה לגרמניה. אתה מקבל את המסמך על ידי פנייה אישית ל-Krankenkasse שאליה אתה קשור. כאשר אתה נוסע לטורקיה, אתה צריך ללכת ל-SSI באזור שלך עם מסמך T/A 11 שלך ולקבל מספר Yupass. עם מספר yupass שניתן לך על ידי SSI, נהלי בית החולים שלך מכוסים על ידי הביטוח שלך רק במקרה חירום. חוץ מזה, אם אתה רוצה לעשות בדיקה פרטית כמוני, אתה צריך לכסות את כל ההוצאות מכיסך הפרטי. לוח אגרות לא מבוטח חל בכל עסקאות בית החולים. אתה משלם על הבדיקה, הליכים אחרים, תרופות, הכל מכיסך. ישנם בתי חולים שגובים דמי בדיקה וטיפול, במיוחד עבור חולים ממוצא זר, הרבה יותר מדמי טיפול לא מבוטחים של אזרחים טורקים. אם יש לך זהות טורקית, לא מתייחסים אליך כתייר. עם זאת, ייתכן שזה לא המקרה בכל בית חולים פרטי. רציתי לציין זאת כאן מכיוון שהיא אמרה שהתמחור עבור בדיקות חולות זרות בבית החולים שאליו פניתי היה שונה. מכיוון שאני כבר אזרח טורקי, הייתי כפוף לתמחור אזרח טורקי לא מבוטח. עשיתי את כל העסק שלי.
    אני מאחל לכולם יום בריא ושמח.

yenicerixnumx
    מִשׁתַתֵף

תודה רבה לך. בייבי :)

מימון leowo
    מִשׁתַתֵף

.

istanbullu הוא
    מִשׁתַתֵף

שוב שלום לכולם 🙋🏻‍♀️,
    יש לי שאלה בשבילך. אשמח אם תוכל להאיר את עיני בעניין זה.
    נצא לחופשה לטורקיה בשבוע הבא😍 כשאני נוסע לטורקיה, אני רוצה להיבדק בבית חולים פרטי ולעבור בדיקה.
    כל הרישומים שלי ושל אשתי נמצאים בגרמניה ואין לנו שום קשר עם TR, כולל הכתובת. האם אני צריך ללכת ל-SSI או לבצע רישום כלשהו כשאני נוסע לטורקיה עבור הליכים אלה בבית החולים? אם אני נרשם ב-SSI, האם יהיה חוב עתידי וכו'? (מכיוון שאנחנו לא הולכים ל-TR לעתים קרובות מאוד, אני לא רוצה שתכאב לך ראש אם אני לא יכול לעקוב בפירוט).
    מאז שאני עובד, יש לי הזדמנות לקבל ביטוח בינלאומי ב- krankenkasse שלי (Techniker Krankenkasse). אני הולך לדבר על כיסוי ביטוחי לחו"ל ופרטים ביום שלישי.
    אשמח מאוד אם אנשים שיש להם ידע מפורט או ניסיון קודם בנושאים אלו יוכלו לתת מענה מפורט.
    גם אני פתוח להצעות 😊
    תודה מראש

Merhaba,

לביקור הבא שלכם תוכלו לעשות ביטוח בריאות בינלאומי לכל המשפחה תמורת 21 יורו לשנה (ככה זה עלה לנו).
    TK – Envivas
    https://www.envivas.de/tarife/reisekrankenversicherung#/beratung/reise
    אבל זה מכסה גם רק מחלות דחופות.

ייתכן שהם ירצו לגבות ממך את 100% האגרה שהם חלים על חולים לא מבוטחים לצורך בדיקה ובדיקה. אני חושב שכדאי לך לחקור את הנושא הזה לעומק.
    בגרמניה, ל-TK יש בקשות טובות לבדיקה לגילאי 30-35-40. שאל את הרופא שלך בעקשנות אם הוא לא רוצה לעשות את זה.

אגב, למיטב ידיעתי, מסמך ta11 מכסה כעת רק מחלות דחופות, לצערי :(

אני מאחל לך חג בריא וללא בעיות.

lambdawinner829
    מִשׁתַתֵף

…. נהניתי מהכתובת שלך וראיתי את זה. מקווה שזה יכול לעזור! אתה יכול לאשר אם נדרש רישום עם SSI ולדון בכיסוי ובפרטים של פוליסת הביטוח הבינלאומית שלך כדי למנוע חובות עתידיים. כמו כן, שמרו עותקים של מסמכים חשובים ופנו לבית החולים ולשגרירות טורקיה להבנה טובה יותר.

williamserna0628
    מִשׁתַתֵף

…. נהניתי מהכתובת שלך וראיתי את זה. מקווה שזה יכול לעזור! אתה יכול לאשר אם נדרש רישום עם SSI ולדון בכיסוי ובפרטים של פוליסת הביטוח הבינלאומית שלך כדי למנוע חובות עתידיים. כמו כן, שמרו עותקים של מסמכים חשובים ופנו לבית החולים ולשגרירות טורקיה להבנה טובה יותר.

חדשות נהדרות לשמוע על הטיול הקרוב שלך לטורקיה! אמנם אני לא יכול להציע עצה ספציפית... ראיתי את מה שציינת. נקיטת צעדים כדי לספק בהירות לגבי רישום SSI ולדון בסיקור הבינלאומי שלך הוא נהדר. שמירת עותקים של מסמכים חשובים ויצירת קשר עם בית החולים ושגרירות טורקיה היא מהלך חכם באמת כדי להבטיח שהתהליך יעבור בצורה חלקה. אני מקווה שתהיה לך טיול נפלא ובדיקה מוצלחת! 😊🏥🌍

מציג 7 תשובות - 1 עד 7 (סה"כ 7)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.