השפעות שליליות של אי מגורים קבועים "Niederlassungserlaubnis"

> פורומים > חיי עסקים ועבודה בגרמניה > השפעות שליליות של אי מגורים קבועים "Niederlassungserlaubnis"

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    istanbullu הוא
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים, ברכות לכולם

עברו 20 חודשים מאז שהגעתי לגרמניה והם האריכו את הפגישה שלי בשנתיים אחרי שנה בה הגעתי לראשונה. בינתיים נתתי / סיימתי את קורס האינטגרציה + בחינת אזרחות.
    Oturumumun süresiz olmamasından dolayı gerek banka (kredi kartı alma – kredi çekme) işlerinde gerekse iş bulma konusunda sorun olabileceğini duydum. ( Daha çok süresiz oturumu tercih ediyorlar gibi)
    אפילו שמעתי דברים כמו שאנחנו צריכים לבקש אישור כשאתה עוזב עבודה אחת לעבודה אחרת? האם היו לחברים כלשהם בעיות בבעיות כאלה או אחרות בגלל זה?

אני מבקש הערות מחברים שיש להם ידע / ניסיון בנושא זה.

בברכה ובכבוד לכל משפחת almancax.

yenicerixnumx
    מִשׁתַתֵף

היי אחי.

קודם כל, תן לי לכתוב את מה שחוויתי לגבי הבנק. התחלתי, השתמשנו בחשבון הבנק המשותף עם אשתי בוצית, ואז פתחתי את החשבון שלי מהבנק כשמקום העבודה נתן vetragi unbefristet. קודם כל נכנסתי לאירוע הבית. חשבתי שאקח הלוואה לבית, הלכנו לבנק כי הפגישה שלי הייתה עד 2020, אף בנק לא רצה הלוואת דירה. הם לא נתנו. הם אמרו שכשזמן ההפעלה אינו מוגבל, הם השתמשו בהרבה rabat כדי לא לפספס לבוא או משהו כזה. ואז ניסיתי לקבל הלוואה רגילה. הפעם הם חישבו את הסכום המקסימלי שאוכל להחזיר, תקף עד לחודש האחרון של הפגישה. אז למשל, נניח שהמפגש מסתיים בחודש השני של 2017. אתה צריך גם 2 אירו. כמה אתה יכול להחזיר תשלומים 1000. אתה לא יכול לעשות שום בעיה. אבל כן אל תקבל טארגו, ספרדה, ספארקאסה, ברקליס אם אתה אומר שאני יכול לשלם 250 יורו לחודש. אתה צריך לשלם 100 מדי חודש. וכמובן שיעורי הריבית הם הגבוהים ביותר. יש אתר שנקרא check250. Angebots מוצאים לכם את ההלוואות הנמוכות ביותר. למרבה הצער, מי שיש לו כרטיס מגורים קבוע לא יכול ליהנות מהתעריפים שם. במילים אחרות, גם אם אינך מוגדר מראש, מושב החובה חייב להיות בלתי מוגבל, כמובן עבור חוב ארוך טווח זה. מה עשיתי, הלכתי לקנות מכונית, הלכתי לגלריה קניתי את הרכב שרציתי ב -24%. באופן הגיוני זה הגיע.
    קיבלתי כאן כרטיס אשראי חבר המליץ ​​עלי. זה עבד לי טוב מאוד. ניתן גם להגיש מועמדות אם תרצו. הם מתחילים מגבול 1000.
    בנקודת השינוי בעבודה, אם ברצונך לקבל בקשה משפטית שעבדת שנה אחת, עליך להודיע ​​על כך לפחות 1 שבועות מראש. מושב זה זהה בין אם לאו. מלבד זאת, אינך צריך לבקש אישור מיוחד.

istanbullu הוא
    מִשׁתַתֵף

שוב ברכות,

תודה לך אח yeniceri57 על המאמר הארוך והתיאורי. קראתי בעיון את מה שהוא סיפר. במילים אחרות, אם המושב אינו מוגבל, הם שומרים על ריביות גבוהות או מקטינים את תקופות התשלומים. אז לעת עתה, היותנו במצב זה פועלת לטובתם מבחינה כלכלית. אם לא אכפת לך, תוכל לשתף את שם כרטיס האשראי הזה?

כמו כן, יש לי ילד אזרח כפול, אז אשתדל לקיים מפגש בלתי מוגבל לפני שאשלים 3 שנים. כתוצאה מכך השלמתי את כל מה שרצוי על בסיס אינטגרציה.
    אני לא חושב שהם יעשו זאת, אבל בוא נראה, אני אקח סיכוי.

שוב תודה על תשובתך.
    Selam ve saygılar…

yenicerixnumx
    מִשׁתַתֵף

בדיוק כמו האח הזה

אלה אנשים קשוחים. הם לא פגעו כל כך הרבה בעבר. המקומות האלה ללא כרטיס אשראי. מה שקורה עכשיו קורה לנו כדי שהם יגיעו.
    כשקיבלתי את תעודת ה- B1 שלי, ביקשנו ממך ausländerbehorde. הוא לא אמר בשום אופן. הוא אמר שאתה צריך לחכות לתקופת הפגישה. לכן הם לא נתנו לנצח. אבל כדאי לשאול את המצב שלך אחרת.

כַּהֲלָכָה

חסר לב
    מִשׁתַתֵף

ברכות, תן לי לתת דוגמא למקרה ההלוואה. יש לי עוד 27 חודשי מושב. בנק טרגו רצה לתת הלוואה לחמש שנים אבל רוצה להחזיר 5 תמורת 19.000 אירו וכו '. אין לך שופן, אבל הציון שלך נמוך וכו '. עם זאת, יש לי כרטיס אשראי עם מגבלה של 31.000 אירו למשך 4 שנים, שילמתי 7.500 ריבית, ואז הם היו נותנים 11.35 יורו שניים קיבלתי הלוואה מבנק אשראי השנתי שלך בצ'ק 12.500 עקב משך הפגישה, עשיתי 24 חודשים בעת הגשת הבקשה, קיבלתי 24 אירו. תוך 12.500-4 ימים הכסף חזר 5 ו 13.177 אירו ריבית. כמובן שהתשלומים גבוהים אבל אני יכול לשלם 677 אירו לחודש sparkasse זה אני. הבנק שלי ישלם ריבית של 548 יורו תמורת 10000 יורו. העצה שלי היא לקבל אשראי מצ'ק 900 כמו שאמר חבר אחר, זה יהיה אנג'בוט נחמד מאוד. ממש לא לקחת הלוואה מבנק הטרגו. אני נתקל בבעיות בהלוואות ארוכות טווח בגלל המחסור בכסף, אבל אתמול. הגשתי בקשה ללא תנאי, אני ללא הגבלת זמן עד חודש. דמי הכנסה

מציג 4 תשובות - 1 עד 4 (סה"כ 4)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.