זעזוע! הרוג היה כל כך מגיע DVD INANAMADIMM VILLEN DANK FANK

> פורומים > בקשה, הצעה, תלונה ובקשות > זעזוע! הרוג היה כל כך מגיע DVD INANAMADIMM VILLEN DANK FANK

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    אסרה דילבר
    מִשׁתַתֵף

אבא שלי מאת בן הולידיי אן אלגסייד GELDİM כפר זה SİTWNİZD הקריירה אני YYARARLANIY מביקורות BEKLİYORUM מאוד FAYDANALNIY אני מנסה שאלות VISA CROSS שלי יש לנו שהתאוששנו ממש לא יכולתי להתחתן כאן הבא אבל אני EDR היום צריך להשיג את זה COKER tk מאוד מופתע אבל הבעיה היחידה DVD אני לא מפעיל הברכתי הייתי בתוכנית השולח אני צריך מה חסר ACAB בן שבוע אני הולך להזמין איסטנבול אני BACTERIA דו כיווני עשיתי כרטיסים אפילו עבודה מושלמת מאוד tkler Emeğinize ELİNİZE הבריאות אתה תהיה ED gitsem אפילו המשך מעקב כי אתה עוזר לבשל את ארה"ב אני אצטרך עוד יותר אני אמור להניח שהנחה טובה לך

טורקרפה
    מִשׁתַתֵף

Evet bende şansımı denemek amacıyla sipariş vermiştim ama, bugün elime ulaştı allah razı olsun teşekkürler almancax… clap:) alkis:) yuppi:) dankeschön.

לאחר הכנסת ה- DVD, כאשר אתה לוחץ על הצגת קבצים בחלון שמופיע, אתה נמצא ב- DVD. יש תיקיית הפעלה אוטומטית אחת, 2 הפעלות אוטומטיות, קבצי סמל אחד ב- DVD. כאשר תלחץ על קובץ ההפעלה האוטומטית הראשונה תחת ההפעלה האוטומטית, דף הבית של ה- DVD ייפתח. אז אתה יכול להתחיל את השיעורים שלך באומרו הקדמה אגב, ברור מכל היבט שה- DVD הוא תוצר של מאמץ רב.

MuhaяяeM
    מִשׁתַתֵף

בדרך כלל, מסך הפתיחה אמור להגיע ברגע שאתה מכניס את ה- DVD, כמובן שההגדרות של המחשב שלך חשובות גם כן, אם תכונת ההפעלה האוטומטית אינה מופעלת, עליך להפעיל ידנית את קובץ autorun.exe ב- DVD.

DVD'sinde problem olan tüm arkadaşlara yeniden DVD gönderimini ücretsiz olarak yapıyoruz (kargo ücreti dahi yok), sorun olanlar lütfen contact@almancax.com mail adresine yazsınlar, elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan emin olunuz.

מציג 2 תשובות - 1 עד 2 (סה"כ 2)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.