תג טקסט אני צריך הרבה המורה אמר נכון תודה מראש

> פורומים > גרמנית משחקים פורום וגרמנית תרגול > תג טקסט אני צריך הרבה המורה אמר נכון תודה מראש

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    mamirecep
    מִשׁתַתֵף

אני זקוק לך מאוד. אסביר את היום הראשון שלי ואשמח מאוד אם תעשה את התרגום לגרמנית. אני מסביר. אני אתעורר בשעה 1 בבוקר. אני אוכלת ארוחת בוקר אחרי שהתעוררתי. אני יכול ללכת לבית הספר אחר כך. הלימודים מתחילים בשעה 7.30:8.20. אני עוזב את בית הספר לאחר 8 שיעורים. ואז אני אוכל ארוחת ערב בשעה 7. לאחר האכילה אני לומד 8 עד 10 שיעורים. אני מסתכל על המחשב בין 10 ל -11 ואז אני ישן. בבקשה תעזור שאני צריך היום

https://www.dogrupara.com/

נג'יר
    מִשׁתַתֵף

אני זקוק לך מאוד. אסביר את היום הראשון שלי ואשמח מאוד אם תעשה את התרגום לגרמנית. אני מסביר. אני אתעורר בשעה 1 בבוקר. אני אוכלת ארוחת בוקר אחרי שהתעוררתי. אני יכול ללכת לבית הספר אחר כך. הלימודים מתחילים בשעה 7.30:8.20. אני עוזב את בית הספר לאחר 8 שיעורים. ואז אני אוכל ארוחת ערב בשעה 7. לאחר האכילה אני לומד 8 עד 10 שיעורים. אני מסתכל על המחשב בין 10 ל -11 ואז אני ישן. בבקשה תעזור שאני צריך היום

זקוק לעזרה בעיצוב התוכנית שלך, נכון?

מציג תשובה אחת (1 בסך הכל)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.