האם מישהו באיסטנבול רוצה ללמוד גרמנית לעבור את הבחינה A1 בבת אחת?

> פורומים > כללי גרמנית וגרמנית A1 משפחה שילוב קורסים > האם מישהו באיסטנבול רוצה ללמוד גרמנית לעבור את הבחינה A1 בבת אחת?

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    memduh
    מִשׁתַתֵף

שלום חבר'ה, זה ממדו GÜNGÖR.

אני גר ברובע Beylikdüzü באיסטנבול. הכרתי את אליף הוקה לפני חודשיים דרך Almancax. ראיינתי עם הרבה קורסים, אבל אף אחד מהם לא נראה כנה. ההצלחות שלה כבר מסבירות כמה פשוט החינוך שהיא מספקת. לאחר דיונים ארוכים, התחלתי לקחת שיעורים מגב' אליף וניגשתי למבחן A2 ב-23 בדצמבר 2011. התוצאות הגיעו אתמול ולמרות שלא ידעתי אפילו כמה מילים בגרמנית לפני חודשיים, הצלחתי להשיג 1 נקודות בבחינה אחת. המורה אליף נותנת שיעור כל כך טוב שהוא בלתי נשכח, ויש לה משאבים ונתונים טובים מאוד. באותה צורה, היא מספקת חינוך דידקטי לחלוטין, לא לימוד חוץ. המרחק בין ביתי למקום בו למדתי שיעורים הוא 2 - 74 שעות, וכל פעם נסעתי בתחבורה ציבורית 2,5 שעות הלוך ושוב. אמרתי תן לדרך להיות ארוכה אם הזמן יתארך, ובהחלט עשיתי את זה נכון. תודה תודה מורה, תודה גרמנית... מי שמחפש קורס באיסטנבול, אל תשוטט לשווא, המורה אליף, יש רק מחנך אחד בנושא הזה ואני לא מכיר אף מחנך אחר.

עדויות מסמכים חזותיים להלן. (זו הייתה הבחינה הראשונה שלי ותאמינו לי, הייתי מאוד מודאגת, לא עברתי הכשרה קודם. בזכות המורה שלי אליף, הפחד שלי נעלם והצלחתי. זה לא היה רק ​​מורה, אלא גם אחותנו.
    A SHOT FULL HIT ,,,,,

a1.jpg

mutim2
    מִשׁתַתֵף

מודעה מוצקה נעשית עבור Elif Hoca :)

memduh
    מִשׁתַתֵף

Reklam değil kardeş inan gerçekler yazılıyor. Ben bizzat kendisinden eğitim aldım. Hem hocam heb ablam oldu Rabbim Razı olsun dualarımı esirgemem heleki sınav günü büyük kurumlardan ders alıpta 3. kez giren bi çok insan vardı. en iyi eğitimi aldım diyenin yanında profesör kaldık nerdeyse….

mutim2
    מִשׁתַתֵף

Dogrudur dostum ne mutlu sana… insallah hep kalbine göre güzel insanlar cikar karsina..

netalman ידי
    מִשׁתַתֵף

Merhaba,

לא יכולתי להתאפק כי שמי עבר, רציתי לכתוב. :) במקום הפרסומת שלי, החברים האלה שהגיעו מ- almancax מנסים להודות בדרך זו ל- almancax וגם - כל מי שחי יודע - תקופה זו היא באמת תקופה מאוד קשה ומטרידה ואנשים יכולים להבין רק את צבע העבודה לאחר שעברו קורס. ולוקח בחינה. הם רק מנסים לעזור אחד לשני, פן הם ישתבשו.

Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

mutim2
    מִשׁתַתֵף

Merhaba,

לא יכולתי להתאפק כי שמי עבר, רציתי לכתוב. :) במקום הפרסומת שלי, החברים האלה שהגיעו מ- almancax מנסים להודות בדרך זו ל- almancax וגם - כל מי שחי יודע - תקופה זו היא באמת תקופה מאוד קשה ומטרידה ואנשים יכולים להבין רק את צבע העבודה לאחר שעברו קורס. ולוקח בחינה. הם רק מנסים לעזור אחד לשני, פן הם ישתבשו.

Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

למדנו מי אתה במורה שלנו אליף, אז אני מאחל לך בהצלחה ..

netalman ידי
    מִשׁתַתֵף

Danke Schön.  :)  אלוהים יברך אותך.

fotoademxnumx
    מִשׁתַתֵף

Elif hocam iyiki bu site sayesinde size gelmişim ve tek seferde hiç almanca bilmememe rahmen geçmenin mutlulugunu yaşadım sizden ve almancaxdan allah razı olsun ne mutluki burdaki diger arkadaşlara tavsiye ettigim ve kendiminde tek seferde başardıgı kurs olan elif hocamı kesinlikle hem maddi hem manev olarak tavsiye ediyorum

תאריך בחינה 01.20.2012
        תוצאה: 83
    בברכה לאדם דמיר

גורו
    מִשׁתַתֵף

איך נשלים את הקורס תוך 4 שבועות בהצלחה? מצטער, אבל גם באתר שלך לא כתוב איפה הקורס. אתה לא אמין. מפרסם לחלוטין.

netalman ידי
    מִשׁתַתֵף

הוכחנו עם האישורים היינו מהימנים במשך השנים, הציונים הגבוהים שהתקבלו בבחינה ואף התלמידים לא שהו בבחינה.

כתוב לנו לא לכתוב את הסיבות שלנו שלא נמצאו רק אנו אזורים, כל טורקיה איננה הכתובת שלנו.

אם זה לא מגיע אליך, אתה יכול לשאול אותנו לרשויות האתר שאתה נמצא כאן ב- GERMANCAX!

MuhaяяeM
    מִשׁתַתֵף

איך נשלים את הקורס תוך 4 שבועות בהצלחה? מצטער, אבל גם באתר שלך לא כתוב איפה הקורס. אתה לא אמין. מפרסם לחלוטין.

הסטטיסטיקה מראה כי אין סטודנט אחד שלא עבר את בחינת A1 עד היום.

גורו
    מִשׁתַתֵף

mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

dielosch
    מִשׁתַתֵף

היכן נמצא מנהל Muharrem? האם אתה יכול לתת מידע על קורס זה?

MuhaяяeM
    מִשׁתַתֵף

mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

ניתנה אחריות למאה אחוזי הצלחה, אחוז ההצלחה ברור. ההערות שם.
    זה תלוי בך אם למוניטין או לא.

MuhaяяeM
    מִשׁתַתֵף

היכן נמצא מנהל Muharrem? האם אתה יכול לתת מידע על קורס זה?

שלום דיאלוש, נעדרת תקופה ארוכה, ברוך הבא לפורום. :)
    קורס הגרמנית באיסטנבול שייך למורה שלנו אליף, אחד המדריכים לגרמנקס, ושיעור ההצלחה גבוה מאוד. :)

גורו
    מִשׁתַתֵף

אני חושב שלאתר הזה יש הסכם עם גברת אליף, אני כבר לא מבין. פגשתי את אליף בעצמי ביום שישי. האתר שלך היה במצב שונה לחלוטין בדיוק ביום שישי. מדוע עלי לקרוא לנתיב המפורט. גברת אולסטיק אליף עצמה אמרה בטלפון שיש לי משרד. התקשרתי למכון גתה, גם הם לא מכירים מקום כזה. אז אני לא מדבר על מחקר שאני

מציג 15 תשובות - 1 עד 15 (סה"כ 20)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.