אלקטרונית מידע מילון מונחים תחרות

> פורומים > חדשות והודעות על מוצרים ושירותים Almancax > אלקטרונית מידע מילון מונחים תחרות

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    MuhaяяeM
    מִשׁתַתֵף
    עוד חידון עטור פרסים של almancax!

חידון עטור פרסי מילון אלקטרוני

ההשתתפות בתחרות החידון עטורת הפרסים של המילון האלקטרוני תחל בשעה 01.02.2013:23 ביום שישי בערב, 30 (היום בערב) ותסתיים בשעה 02.02.2013:20 ביום שבת, 00 (מחר בערב התחרות יכולה להיות רק). הנכנסים בין השעות הללו יכולים להיכנס בראש העמוד. שנפתח.
    בתחרות יהיו בסך הכל 20 שאלות, השאלות נבחרו מתוך נושאים שונים, מעורבבות יחד.
    לתחרות ניתן להצטרף פעם אחת בלבד, גם אם התחרות תיפסק כתוצאה מהפסקת חשמל, בעיות בחיבור לאינטרנט, לא תהיה הזדמנות כניסה שנייה.
    מתמודד אינו רשאי להירשם ולהשתתף בתחרות עם שמות חברים שונים והתעללויות דומות.
    המתחרה (ליתר דיוק, המתחרה שעושה הכי נכון) ברשימת הנקודות שישחררו בסוף התחרות נחשב למנצח.
    אם יש יותר ממתחרה אחד עם הציון הגבוה ביותר (עם המספר הנכון ביותר), אז זמני התחרות ייבדקו ומי שהשלים את המבחן בזמן הקצר ביותר ייחשב כראשון וזה עם הכי הרבה. נקודות ייחשבו תחילה.
    הנקודות שצברו כל המתמודדים המשתתפות בחידון עטורת הפרסים יתווספו אוטומטית לציוני השוק בסוף התחרות.
    הערה: על מנת להשתתף בתחרות זו, עליך להיות חבר ב- Almancax למשך 10 ימים לפחות.
    כל שאלה שווה 250 נקודות והיא תועבר לנקודות השוק באופן זה. לדוגמא, 10 נקודות שוק יתווספו למתחרה שעושה 2500 נכון בסוף התחרות.

כל ההוצאות במהלך מסירת הפרס למתמודד יכוסו על ידי almancax.

394-firsat-electronic-sozluk-6-language-translation-105457302.jpg

פרס: מילון אלקטרוני בשש שפות

תכולת החבילה: מילון אלקטרוני, מדריך למשתמש, סוללה

יותר מ 6 מילים בשש שפות, אנגלית, גרמנית, צרפתית, איטלקית, ספרדית, טורקית.

הוא מספק שימוש מהיר פי 20 מהמילון הרגיל.

זה מגביר את המהירות של ילדי בית הספר בשיעורי גרמנית ואנגלית.

זה מציל אותך בתקופות קשות כשאתה תקוע בעת נסיעה לחו"ל, גם אם אינך דובר גרמנית או אנגלית.

6 מילים בשש שפות (10.000 מילים בסך הכל) אנגלית, גרמנית, צרפתית, איטלקית, ספרדית, טורקית.

שעון עולמי, ממיר מטבע, מחשבון, שעון, אזעקה, מסך LCD גדול, עיצוב זעיר ואור.

זמן שימוש בסוללה עד 6 חודשים עד 12 חודשים בהתאם לעוצמת השימוש.

MuhaяяeM
    מִשׁתַתֵף

כפי שציינתי בהודעה שלי לעיל, התחרות שלנו הסתיימה ב- 02.02.2013 בשעה 20:00 וחבר fuk_18 שלנו הגיע למקום הראשון.
    מזל טוב ל- fuk_20 שהגיע למקום הראשון על ידי מענה נכונה על 16 מתוך 18 השאלות.
    הנקודות שקיבלו החברים שהשתתפו בתחרות הועלו לחשבונותיהן כנקודות שוק.
    תודה על תשומת הלב שלך.

reyyan כדי
    מִשׁתַתֵף

החמצתי את תאריך התחרות. אינשאללה בפעם הבאה. אני מברך גם את חברנו המנצח

Roye
    מִשׁתַתֵף

יאאאאא אמר לי גם את האופק אבל היום הבנתי את מקומה של התחרות :(  עשיתי הכל בסדר אני אבכה עכשיו :)

MuhaяяeM
    מִשׁתַתֵף

אל דאגה, התחרויות שלנו ימשיכו :)

Roye
    מִשׁתַתֵף

אנו מצפים לך :)

מציג 5 תשובות - 1 עד 5 (סה"כ 5)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.