תהליך גירושין

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    Emre34
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים, אשמח אם אלו שיש להם ניסיון בתהליך הגירושין יענו לשאלותיי.
    1-אני אזרח טורקי עם בן זוג. באיזו מדינה מתרחש הליך גירושין מהיר יותר?
    2 - איזו מדינה תעייף אותי פחות כלכלית?
    3-נגיד שאני מתגרש בגרמניה, בהקשר זה rechtsschutz מכסה את עלויות הגירושין?
    תודה כבר וימים שמחים ושלווים לכולם ..

ברן
    מִשׁתַתֵף

Merhaba
    קודם כל, עצוב מאוד שאני מגיב על נושא כזה, אבל לצערי...
    כאשר אתה פונה לעורך דין או עותר לבית המשפט לגירושין בגרמניה, מתחילה התקופה הנקראת שנת הפרידה (Trennunsjahr) ובתום שנה, התיק מתחיל להידון. במידה והגשת תיק בט"ר ישנה תקופת התנגדות בה הצד השני יקבל הזמנה לדין וימתין לתגובה. במידה ובן זוגך לא יגיע לבית המשפט באותו יום בית דין, יינתן מועד חדש לתיק. וכו'. לדעתי, למרות תקופת ההמתנה של שנה אחת, להתגרש בגרמניה זה יותר נקי מלחץ. אבל כמובן שזה לא חל על גירושין בהסכמה.

אם אתה לא עובד, המדינה מכסה את העלויות. מצא עורך דין שהם עוקבים אחרי הכל

אני מקווה שיהיה טוב איתך

Emre34
    מִשׁתַתֵף

תודה על התשובה אנשים מתחתנים כדי להיות מאושרים, לחלוק את החיים ולבנות עתיד ביחד. לצערי, למרות שאני לא רוצה להכליל, חתנים/כלות כמונו שמגיעים מטורקיה מתחילים לחוות בעיות גדולות זמן קצר אחרי שהם מגיעים ל גֶרמָנִיָה. כמובן שאחת הסיבות הגדולות ביותר לכך היא לצערי בני הזוג שנולדו וגדלו בגרמניה...
    יהיו גירושין עם חוזה, אנחנו כבר פרודים, אבל עדיין לא הודענו על כך בשום מקום.

חסר לב
    מִשׁתַתֵף

שלום, הנושא כבר דובר רבות בפורום הזה בעבר, אם תחפש בהודעות הישנות, תקבל מידע. לא חל שינוי בחוק וכו'.. כהתפתחות חיובית, אין צורך לשכור עורך דין בגרמניה לאחר הגירושין. יש להחתים אותו באפוסטיל מבית המשפט העליון, ניתן להסיר אותו ממרשם האוכלוסין בקונסוליה בתרגום לטורקית... כי גם אם תתגרשו בגרמניה, עדיין נראה שאני נשוי בטורקיה... לדוגמה, התגרשתי בגרמניה בשנת 2017, יש לי מועד אחרון בקונסוליה בסוף החודש הזה, אני הולך להסיר את זה מהפנקס כי לא יכולתי מצא את הזמן עד עכשיו... בדיוק כמידע לחברים אחרים. אני כותב.. החלטת בית המשפט עם חותמת אפוסטיל היא 15 יורו..תרגום הוא בין 0-200 יורו, עלות האישור בקונסוליה 250 יורו, אנא שים לב שתתקל בעלויות אלו. בברכה..

Emre34
    מִשׁתַתֵף

תודה לך מידע חסר לב ושימושי.

אידיאל אונה
    מִשׁתַתֵף

חבר שלנו שאל בדיוק את השאלות שאני הולך לשאול.
    אני באותו מצב. כרגע יש לי מפגש עצמאי של שנה. מלבד Auslanderbehörde, אף רשות לא יודעת שאנחנו מביאים. אנחנו מתגוררים כבר 1 חודשים. עדיין לא עשינו משהו כמו בקשה לגירושין. האם אוכל לנסוע לטורקיה עם הפגישה העצמאית הזו, לקבל ייפוי כוח מאשתי, להתגרש שם ולהיכנס שוב לגרמניה ללא בעיות? אין הסלמה בכך שלנו יהיו גירושין חוזיים. עד כמה ששמעתי, שנינו יכולים להתגרש באופן מיידי עם עורך דין אחד בגרמניה. האם זה נכון?

fuk_xnumx
    מִשׁתַתֵף

האם אתה רוצה להתגרש בטורקיה עכשיו או בגרמניה, תחליט קודם, בוא נדבר איתך מאוחר יותר

חבר שלנו שאל בדיוק את השאלות שאני הולך לשאול.
    אני באותו מצב. כרגע יש לי מפגש עצמאי של שנה. מלבד Auslanderbehörde, אף רשות לא יודעת שאנחנו מביאים. אנחנו מתגוררים כבר 1 חודשים. עדיין לא עשינו משהו כמו בקשה לגירושין. האם אוכל לנסוע לטורקיה עם הפגישה העצמאית הזו, לקבל ייפוי כוח מאשתי, להתגרש שם ולהיכנס שוב לגרמניה ללא בעיות? אין הסלמה בכך שלנו יהיו גירושין חוזיים. עד כמה ששמעתי, שנינו יכולים להתגרש באופן מיידי עם עורך דין אחד בגרמניה. האם זה נכון?

אידיאל אונה
    מִשׁתַתֵף

האם אתה רוצה להתגרש בטורקיה עכשיו או בגרמניה, תחליט קודם, בוא נדבר איתך מאוחר יותר

בגרמניה.

fuk_xnumx
    מִשׁתַתֵף

אם אתה מתגרש בגרמניה עם tr יקר, אתה יכול לעשות את זה אפילו בלי להשאיר 9 10 אלף tl tr אם אתה צריך להסכים עם בן הזוג שלך

מציג 8 תשובות - 1 עד 8 (סה"כ 8)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.