התגרשתי.

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    אידיאל אונה
    מִשׁתַתֵף

היי חברים. עסקתי בפורום די עסוק בעבר. בן זוגי אזרח גרמני ואני טורקי. עזבתי את הבית לאחר שגרתי תחת קורת גג במשך 5 שנים ו-9 חודשים. גרתי במקום אחר במשך שנה והתגרשתי בטורקיה. ואז הצגתי גירושין בגרמניה עם תרגום גרמני מוסמך של תעודת הגירושין. אז עכשיו אני גרוש רשמית. כשעזבתי את אשתי, אשתי שלחה מכתב למשרד הזרים, ואמרה שהיא לא רוצה שאגור בגרמניה, שהיא רוצה שישלחו אותי בחזרה לטורקיה, שהתחתנתי איתה לגרמניה, וכתבה הרבה שקרים לקצין שלי. בדיוק הגשתי אז בקשה לתעודת מגורים ולא התייחסו למכתב הזה ברצינות ונתנו לי את תעודת המגורים שלי. עם ה-Fictionabescheinigung של 1 חודשים, הם גרמו לי לחכות ליום האחרון של 6 החודשים ונתנו לי תור חדש. הפעם המועד היה אנטרגן שוב עם היתר שהייה לשנה ללא תלות בבן הזוג. קיבלתי את הפגישה של שנה אחת ובתום השנה, התקשרו אליי שוב ונתנו לי פגישה של שנתיים. יש לי מועד אחרון לקבל כרטיס מגורים בחודש הבא. עכשיו השאלה האמיתית שלי היא, האם אוכל להיכנס שוב לגרמניה ללא בעיות לאחר שנסעתי לטורקיה למשך שבוע עם תעודת השהות הזו שיינתן לי? למשרד הזרים היו הרבה בעיות איתי, אז דברים רעים עולים לי בראש. כרטיס המגורים החדש שלי אינו מכיל אלמנטים מגבילים, נכון? למשל, אם האיש הזה ילך לטורקיה, הוא לעולם לא יחזור? האם דבר כזה יכול להיות אפשרי?

חסר לב
    מִשׁתַתֵף

שלום, אתה גרוש, אנחנו עדיין לא יכולים להיפטר מהשאלות המטרידות את המוח שלך. :) אני אפילו לא מרגיש צורך לענות על שאלתך מקווה שהבנת את התשובה שתהיה לך נסיעה בטוחה מראש. :)

מציג תשובה אחת (1 בסך הכל)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.