קיבלתי דחייה מאוסטריה, האם גרמניה תיתן ויזה?

> פורומים > פרק כללי על גרמניה ומדינות אירופאיות אחרות > קיבלתי דחייה מאוסטריה, האם גרמניה תיתן ויזה?

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    אתמול
    מִשׁתַתֵף

Merhaba, ben gecen yıl Viyana teknik Üniversitesi Mimarlıktan kabul aldım fakat yurtla ilgili eksik belgem vardı ve bana ulaşamadılar ulaştıklarında okul kayıt tarihi geçtiği için vize reddedildi. Bunu da bana verdikleri red kağıdında özetle ” okul tarihi geçtiği için reddedildi” diye bildirdiler. Itiraz etmedim çünkü Viyana Teknik  Üniversitesine attığım mailde sonuç belgemin artık geçerli olmadığını söylediler. Bense şimdi Almanya'ya başvuracağım. Bir danışmanlıkla anlaştık. Ilk seferde red gelebilir daha önce red geldiği için ama yine de şansın var, fakat biz böyle bi olayla hiç karşılaşmadık dediler. Acaba tanıdığınız bildiğiniz duyduğunuz böyle bir durum başına gelen kimse var mı?

tugce_doerj הוא
    מִשׁתַתֵף

אני לא מבין אם אתה בא לגרמניה ללמוד, משהו ממה שסיפרת

דרים לנד
    מִשׁתַתֵף

אם נפלת לידי חברת הייעוץ, אוי לך, יס.

כמו כן, ברצוני להזכיר במצגת כי אוניברסיטאות טכניות הן האוניברסיטאות הקשות ביותר. והכללים שונים מאוד מהשכלה גבוהה בהודו בגרמניה. אני אומר השתדל לשקול את אלה.
    אני לא חושב שתקבל דחייה אם תקבל את תעודת הקבלה מהאוניברסיטאות ותנקוט בשאר ההליכים הדרושים.
    חברות ייעוץ מאריכות את העסק כדי להשיג כסף, היזהרו לא לאבד את כספכם.

לסטראקציה
    מִשׁתַתֵף

בנוסף, אני רוצה להדגיש שהאוניברסיטאות הטכניות הן המאתגרות ביותר. גם תקנות ההשכלה הגבוהה של גרמניה שונות באופן משמעותי מאלה שבטורקיה. החל עם אלה בחשבון, לדעתי.

ביוונס
    מִשׁתַתֵף

אם תשיג מסמך קבלה מהמוסדות ותפעל בכל שאר הצעדים הדרושים, אני לא מאמין שתקבלי סירוב.
    היזהר לא לאבד את כספך מכיוון שלעתים קרובות ייעוץ מרחיב את המשימה במאמץ של החברה לאסוף עוד כסף.

מציג 4 תשובות - 1 עד 4 (סה"כ 4)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.