מוסד משפט Artikelli dativ akkusativ האירוע

> פורומים > שאלות ותשובות על שיעורים גרמניים > מוסד משפט Artikelli dativ akkusativ האירוע

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    הקדחתני
    מִשׁתַתֵף

חברים, לא יכולתי לתפוס את האירוע של יצירת משפטים עם מאמרים. כי על פי מבנה המשפט, מילים כמו dem den zum ins הופכות למילים. אני מניח שבמקרים של וו ווהין. איך אני אתפוס את זה?

tugce_doerj הוא
    מִשׁתַתֵף

זה מאוד קל למעשה, אתה רק צריך לדעת את השאלה שיש לשאול ואת התשובה לתת. כלומר,

מי שלוקח תמיד דטיב
    ווהין לוקח akkusativ.

המאמרים הם akkusativ או dativ, תלוי בתשובה.
    וו ביסטו? Ich bin in der Schule
    ווהין הגסט דו? Ich gehe in die Schule.

כמו כן, מילות יחס הופכות לאקוסטיבי או דטיבי בהתאם למצב. חלקם רק יופצו, חלקם רק akkusaiv. אם יש תנועה במשפט, כמו אם אתה הולך לאנשהו, אם אתה לוקח משהו לאנשהו, אז זה יהיה akkusaitv. אם אין שינוי במצב או אין תנועה, אז זה יהיה דטיב. כשאתה יודע את ההבחנה הזו, זה הופך להיות קל יותר.

Ich bin in der Schule aber in einer Stunde fahre ich nach Hause.

Ich lege mein Buch auf den Tisch, Jetzt liegt my Buch auf dem Tisch. כשאנחנו אומרים אני שם את הספר על השולחן, אנחנו אומרים בגלל התנועה, אבל אז אנחנו אומרים כי הספר על השולחן והתנועה נגמרה.

Ich gehe ins Krankenhaus denn meine mama liegt im Krakenhaus. באותו מקום אמרתי בדס, במילים אחרות מפני שהייתה תנועה בזמן שהלכתי לבית החולים, ואמרתי את זה בגלל שאמי הייתה בבית החולים והמעשה הסתיים.

צו dem == זום
    ב das == ins
    auf dem == aufm
    יש קיצורים כמו auf das == aufs, אבל זה בעיקר עבור זום ותוכן. לעתים קרובות מאוד משתמשים ב- Aufm ו- Aufs.

עליכם ללמוד את המאמרים כמו מועמדים, נרכשים, דינמיים וגנטיים. כמו כן, תלמד את השמות במאמרים שלהם ובצורתם העמוסה. בדיוק כמו שיש צורות של שמות בטורקית, יש גם גרמנית.

מציג תשובה אחת (1 בסך הכל)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.