הגירה לגרמניה

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    מפיק סרטים
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים, קודם כל תסלחו לי אם פתחתי את הנושא במקום הלא נכון או אם פתחתי נושא לא נכון.

אני סטודנט בכיר בפקולטה לתקשורת, המחלקה לרדיו, טלוויזיה וקולנוע, וארוסתי גרה בגרמניה, אני מתכוון להשתקע שם כשאסיים את הלימודים, אבל מכיוון שיש סביבי מעט אנשים בעלי ידע שיכולים לעזור לי עם את הנושאים האלה, הרגשתי צורך לכתוב כאן.
    כשאני הולך לשם אני רוצה שתהיה לי עבודה ומקצוע על ידי מיצוי הפוטנציאל שלי. אני מוכן לעבור כל סוג של הכשרה שתדרוש זאת. הידע שלי בגרמנית הוא באמצע A1 ו-A2, כלומר, אני בעמדה לקבל את התעודה הנדרשת לאיחוד משפחות, אינשאאללה. אבל אחרי זה, זה בספק. החשיבה מאוד מעייפת והאירועים החופפים הפכו את הפסיכולוגיה שלי.

הייתי בערים שונות בטורקיה בשל מקצועו של אבי והייתי עסוק בעבודות ועיסוקים שונים במקומות הרבים שהייתי בהם. אני איש רקע בתיאטרון, ויש לי גם ניסיון ככתב. לאחרונה, לקח על עצמי את הצילומים של סרט דוקומנטרי על המצבים האחרונים בקיליס והפך גם למפיק וגם לבמאי. אני לא יכול לשתף כי הסרט נמצא בשלב עריכה, אני מקווה שתהיה לי הזדמנות להראות לך אותו ב העתיד.

בהתייחס לנושא המרכזי, אני רוצה לנצל את הפוטנציאל שלי בגרמניה להיות איש משפחה טוב לאשתי ולילדים שלי שייוולדו, אינשאאללה, אני מאמין שאצטרך להיות לי עבודה טובה כדי לספק זאת. שלא תבינו אותי לא נכון, אבל אני לא רוצה לעצב את עתידי בעבודה במכולת כמובן. וזה בסדר, אני אעשה הכל אם צריך, אבל אני חושב שהילדים שלי יבואו. אני לא מתכוון להעליב, אני חוזר, בבקשה אל תכעס.
    נסעתי לגרמניה 2013 פעמים בשנת 3 ויש לי דרכון ירוק, הוא תקף עד 2016. החלטנו להתחתן עם ארוסתי והקמנו את ביתנו בגרמניה. אבל כאמור, השאר בספק. בכוורת הזו נפלתי , המחשבות שלי שחקו את הפסיכולוגיה שלי. האם אני מגזים? אני לא יודע, אבל אני מודאג מהעתיד ברמה הגבוהה ביותר. אשמח מאוד אם האחים והאחיות שלי יוכלו להודיע ​​לי.

תודה שקראת, מצפה לתשובותיך.

אלירזה
    מִשׁתַתֵף

כדי להגר לגרמניה, תוכל לבצע את השלבים הבאים:

1. חקרו את חוקי ההגירה הגרמניים וקבעו איזו תוכנית הגירה מתאימה לכם.
    2. הכן מסמכים נדרשים, אלה עשויים לכלול דרכונים, תעודות זהות, השכלה והיסטוריית עבודה.
    3. לפתח את כישורי השפה הדרושים כדי לחיות ולעבוד בגרמניה. אתה יכול להשתתף בקורסי שפה גרמנית או לקחת הכשרה בשפה.
    4. אם אתה רוצה למצוא עבודה בגרמניה, חפש הזדמנויות עבודה בגרמניה והגש מועמדות לעבודה. כמו כן, שקול אם יש לך תעודה מוכרת במקצוע שלך.
    5. הגשת בקשה לויזה להתגורר בגרמניה. ייתכן שתצטרך לפנות לקונסוליה או למשרד ההגירה במהלך תהליך זה.
    6. השלם את בקשת הויזה שלך על ידי מילוי המסמכים הדרושים ועקוב אחר התהליך.
    7. לאחר אישור הויזה שלכם, ערכו את סידורי הנסיעה והתכוננו לנסוע לגרמניה.
    8. לאחר הגעתכם לגרמניה, רשמו את מקום מגוריכם ופעלו לפי הנהלים הדרושים.
    9. הצטרף לקהילות מקומיות, שפר את השפה שלך והתחבר לאנשים חדשים כדי להשתלב בגרמניה.
    10. הגש את הבקשות הנדרשות לקבלת היתר שהייה או שהייה לטווח ארוך ופעל לפי התהליך הרלוונטי.

שים לב שתהליך ההגירה של כל אדם עשוי להיות שונה וייתכן שתזדקק למידע מפורט. מסיבה זו, עשוי להיות מועיל לבקש תמיכה מרשויות ההגירה הרשמיות או ממרכזי ייעוץ בגרמניה.

מציג תשובה אחת (1 בסך הכל)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.