אודות משלוח מגרמניה לטורקיה.

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    Kılıçarslan
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים,

בגלל מות סבתי נאלצתי להגיע לטורקיה לאחר בקשת כרטיס המגורים. נתתי לבן זוגי ייפוי כוח לקבל את כרטיס המגורים והוא שלח לי אותו עם דויטשה פוסט ב -18 במרץ, לאחר שקיבל את כרטיס המגורים. עם זאת, המטען עדיין לא הגיע. אני מסתכל על מספר המעקב ונראה שהוא נמצא במעבר במערכת של PTT. כשהתקשרנו לדויטשה פוסט, נכתב כי המטען נשלח בתאריך 21.03.2019. האם אתה חושב שיש אפשרות לאובדן מטען? אם אלך מחר לקונסוליה, האם אוכל לקבל מסמך נסיעה זמני באמצעות בקשה לתעודת שהייה אבודה? האם הם מוציאים את אותו מסמך נסיעה באותו יום? האם עלי להביא מסמכים אחרים? תודה מראש על עזרתך.

חסר לב
    מִשׁתַתֵף

שלחתי חבילה וזה לקח 35-40 יום. אם לא הייתם נמנעים מכסף בנושא כה חשוב ונשלחים אל UPS express, זה היה מגיע אליכם תוך 24 שעות. ואני עבדתי שם ואני יודע אותו דבר. אקדח במטוס. הם שולחים

Kılıçarslan
    מִשׁתַתֵף

שלחתי חבילה וזה לקח 35-40 יום. אם לא הייתם נמנעים מכסף בנושא כה חשוב ונשלחים אל UPS express, זה היה מגיע אליכם תוך 24 שעות. ואני עבדתי שם ואני יודע אותו דבר. אקדח במטוס. הם שולחים

למרבה הצער אמרתי לו לשלוח את זה באמצעות עליות, אבל כשהפקיד בדויטשה פוסט אמר שזה יימשך בעוד 8 ימים, הוא שלח את זה משם. אני מקווה שלמטען אין סיכוי ללכת לאיבוד. 

Nesibe של
    מִשׁתַתֵף

למרבה הצער אמרתי לו לשלוח את זה באמצעות עליות, אבל כשהפקיד בדויטשה פוסט אמר שזה יימשך בעוד 8 ימים, הוא שלח את זה משם. אני מקווה שלמטען אין סיכוי ללכת לאיבוד.

הלוואי שתוכל להמתין עוד קצת אם ביצעת את ההחזר, אני חושב שזה אמר 8 ימים במקרים מסוימים, אך הוא יכול להגיע לכל היותר לשבועיים. אשתי שלחה לי מסמכים וקיבלתי אותם תוך 2 יום.

Kılıçarslan
    מִשׁתַתֵף

הלוואי שתוכל להמתין עוד קצת אם ביצעת את ההחזר, אני חושב שזה אמר 8 ימים במקרים מסוימים, אך הוא יכול להגיע לכל היותר לשבועיים. אשתי שלחה לי מסמכים וקיבלתי אותם תוך 2 יום.

המטען הגיע 28 יום לאחר מכן :)

almanyafatih
    מִשׁתַתֵף

שלחתי וקיבלתי מטען 3 או 4 פעמים. בדרך כלל, אלה שמגיעים מגרמניה נמשכים 1.5 עד שבועיים. שבוע אחד הוא מטורקיה. ניתן להאריך אותו בהתאם לעיר ולחגים של הצד השני.

ביוונס
    מִשׁתַתֵף

הובלת מטענים מגרמניה לטורקיה כרוכה במשלוח סחורות בין שתי המדינות. חברות לוגיסטיקה שונות מציעות שירותים כגון הובלה אווירית, הובלה ימית והובלה יבשתית כדי להקל על תנועת המטען, להבטיח משלוח יעיל ועמידה בתקנות המכס עבור סחר בינלאומי.

מציג 6 תשובות - 1 עד 6 (סה"כ 6)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.