מה עושה בוגר אוניברסיטה בגרמניה?

> פורומים > חיי עסקים ועבודה בגרמניה > מה עושה בוגר אוניברסיטה בגרמניה?

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    oguzhansumerxnumx
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים, אם אשתי בהריון חודשיים, נצא לגרמניה אחרי 2 חודשים ונבקש ויזה דרך הילד. האם המגייסים ייקחו אותי כבוגר אוניברסיטה? או שמא יעזור לי לעשות מקצוע בעבודות הקרובות למקצוע שלי, כלומר מימון משרדים, הנהלת חשבונות, משאבי אנוש וכו ', בקורסים מקצועיים אלה, תודה מראש.

yenicerixnumx
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים, אם אשתי בהריון חודשיים, נצא לגרמניה אחרי 2 חודשים ונבקש ויזה דרך הילד. האם המגייסים ייקחו אותי כבוגר אוניברסיטה? או שמא יעזור לי לעשות מקצוע בעבודות הקרובות למקצוע שלי, כלומר מימון משרדים, הנהלת חשבונות, משאבי אנוש וכו ', בקורסים מקצועיים אלה, תודה מראש.

ברכות

diplomanin faydasi olur ancak öncelikle mesleginin burda karsiligi olup olmadigina bakmalisin. yani almancasi anerkenung.. tam emin olmamakla birlikte sanirim almanya okudugun okulu ve bölümü kabul etmeyecektir. bunun icin mecburen anerkennung yaptirmalisin. ama bi arastir belkide anerkenung a gerek kalmaz.  buyrun sitesi https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/
    יש תמיכה בשפה הטורקית. מכאן תוכלו לברר האם יש מקצוע או לא, לפנות לרשויות המוסמכות ולוודא שבית הספר והמחלקה שלכם תקפים בגרמניה.

עם זאת, על מנת למצוא עבודה במגמה שלך, אתה צריך לשלוט היטב בגרמנית ואפילו בעסקים גרמניים, במיוחד קיצורים כספיים. מכיוון שזהו קטע מילולי, התפקיד מסתכל ישירות על לימוד הגרמנית שלך בשלב זה. עד אז לא משנה איפה עבדתי, רק תחשוב שאני יכול לעבוד, זה תהליך קשה. כולנו סובלים מקשיים אלה, למעט אלה שמוכנים לעבוד בגרמניה. כמובן שאתה יכול לעשות את המקצועות שציינת כאן, אך משך המקצוע הוא 2 שנים הנמוך ביותר הוא 3 שנים.

כַּהֲלָכָה

מציג תשובה אחת (1 בסך הכל)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.