גירושין ומגורים בגרמניה

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    phoneman
    מִשׁתַתֵף

היי כולם,

אשתי אזרחית טורקית בגרמנית. אנחנו נשואים 9 שנים ויש לנו 2 ילדים עם אזרחות כפולה. טורקיה הגיעה ל TR 7 שנים והתגוררנו לאחר שהתחתנו עם אשתי. החלטנו להתיישב בגרמניה לפני 1.5 שנים והתמקמנו. עשיתי מפגש משפחתי של הילד. יש לי מושב עד נובמבר 2018. סיימתי כאן גרמנית ברמה B1 וה- Jobcenter ישלח אותי לקורסי B2 ו- C1 בגלל המקצוע שלי. אשתי עובדת ואנחנו לא תלויים במו"פ. אבל אנחנו רוצים להתגרש כי אנחנו לא יכולים להסתדר. זה יהיה גירושין במשא ומתן. אבל אני לא עובד בשום עבודה, אני טכנאי מכונות ולא יכול למצוא עבודה לפני שאוכל ללמוד גרמנית או מתקדמת. וכשנרצה להתגרש, מו"פ ייתן לי חופשה בבית וכו '. אבל האם זו תהיה בעיה עבור הפגישה שלי? נובמבר 2018 הוא היום האחרון. אם הם יוצרים בעיה כשאשב והם יחזירו אותי בחזרה, זו תהיה בעיה גדולה עבור המשפחה שלנו מכיוון שאנחנו חיים בשביל הילדים שלנו. :) . האם מישהו שיש לו ידע יכול להאיר אותי? מה אנחנו יכולים לעשות? במהלך התמיכה בהכשרה של מרכז העבודה הזה עבורי, אעבוד כל היום ולא יהיה לי מקצוע שבו אוכל לשלם עבור הביטוח שלי. האם זו בעיה עבור הפגישה?

fuk_xnumx
    מִשׁתַתֵף

אין דבר כזה חזרה כי יש לך ילדים, אל תדאגי, זה בסדר

phoneman
    מִשׁתַתֵף

תודה רבה על התשובה,

אולי זה עוזר לחברים שנמצאים במצב שלי,

למדנו את העניין בהתייעצות עם עורך הדין.

הוא אמר שאם בדרך כלל אני פונה לגרמניה דרך אשתי, עלינו להתחתן כאן במשך 3 שנים, אני צריך לעבוד באותו מקום עבודה לפחות שנה אחת כמבוטח, וכך אוכל להתגרש בלי שום בעיה במהלך המגורים שלי.

אך לדבריו, מכיוון שהגעתי לכאן עם איחוד משפחות על פני הילדים, אוכל להגיש תביעה וגירושין מתי שרק ארצה ללא קשר לזמן מגורי. אני אומר 100% מאלו שבאים אחרי מפגש משפחתי דרך הילדים, אין שום בעיה והם אמרו שהיום תתגרשו אחרי 3 חודשים.

זהו סיכום קצר :)

מציג 2 תשובות - 1 עד 2 (סה"כ 2)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.