קורס גרמנית בנושא ILM ומכון גתה

> פורומים > כללי גרמנית וגרמנית A1 משפחה שילוב קורסים > קורס גרמנית בנושא ILM ומכון גתה

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    גורו
    מִשׁתַתֵף

שלום חברים,

חיפשתי בפורום, אבל הדבר היחיד שיכולתי למצוא בקורסים באיסטנבול היה netalmanca.com.

אנו מחפשים קורס גרמני A1 באיסטנבול עבור אשתי. כשהתקשרתי למכון גתה, הם אמרו שהם מרכז הבדיקה של מרכז השפות באיסטנבול. עם זאת, מרכזי קורס רבים באינטרנט טוענים כי הם נכללים בבחינה. ברור שיש נוכלים בעסק הזה.

עלינו לנפות כי אין קורסים בסוף השבוע
    האם יש מישהו מרוצה ממרכז השפות באיסטנבול?

תודה

fuk_xnumx
    מִשׁתַתֵף

יש הרבה מוסדות נכונים שמעבירים הרצאות עכשיו, אבל המוסד שעושה את הבחינה הוא 4 goethe, telch, osd and tesdaf, אחד מהם הוא שאתה לא ניגש לבחינה שם אחרי שלמדת קורס בנטלמן או קורס אחר , או שאין מוסד בו השתתפת בבחינה זו. המוסד שנבחן, כלומר מכין את עבודות הבחינה, הוא אחד מארבעת הקורסים הללו מכיוון שגרמניה מקבלת רק את האישורים שהתקבלו מארבעת השמות הללו בתוקף, אם יש לך זמן לעשות את העבודה שלך, או לימוד עצמי או ללכת למקומות שנותנים שיעורים לבחינה a4, אבל רק a4 לא תהיה גרמנית כללית

גורו
    מִשׁתַתֵף

אשתי סיימה את השבוע השני שלה במרכז השפות באיסטנבול וכעת היא מרוצה מאוד. אז אם יש אנשים שרוצים ללכת, אני יכול להמליץ ​​על Bakırköy.

netalman ידי
    מִשׁתַתֵף

האנים ASIYE נפלא אבל אתה עדיין מחפש קורסים ומקבל מידע!

גורו
    מִשׁתַתֵף

גברת אסייה שלא מבינה? קומדיה או ברצינות אתה קומדיה

netalman ידי
    מִשׁתַתֵף

:) :) :)

גורו
    מִשׁתַתֵף

אתה חושב שלמדת משהו עכשיו? אין לי עבודה, נרשמתי לקורס, אבל אני מתמודד איתך.
    işte bu kadarsınız. gelmiş saçma sapan laflar ediyorsunuz. allahtan ismim asiye değil çünkü adımı burda kullansanız daha kotu seyler yazabilirdim!

מציג 6 תשובות - 1 עד 6 (סה"כ 6)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.