תושבות של 3 שנים במקום ביטול של שנה

ברוכים הבאים לפורומים של ALMANCAX. אתה יכול למצוא את כל המידע שאתה מחפש על גרמניה ועל השפה הגרמנית בפורומים שלנו.
    אידיאל אונה
    מִשׁתַתֵף

אמרתי לך בעבר. לאחר שגרתי עם אשתי בגרמניה במשך 6 שנים, עזבתי את הבית. הארכתי את הפגישה עם אשתי 12 ימים לפני שיצאתי מהבית, למרות שהיה להם כל מה שרצו ממני, הם עדיין נתנו לי 3 שנות תושבות. עזבתי את הבית, אשתי כתבה מכתב למשרד הזרים, היא כתבה שהתחתנתי בשביל גרמניה... בכל מקרה, הם לא נתנו את תעודת המגורים שלי, הם עשו מחקר. הלכתי לעורך הדין 10 ימים לפני פקיעת הפיקtionsbescheinugun שניתן לי, עורך הדין אמר שהוא יטפל בזה תמורת 1.500 יורו. התחלתי לחכות באומץ עד ליום האחרון. ביומיים האחרונים נתנו לי דדליין וביקשו ממני שוב תמונה. מיד הבנתי שהמפגש בן ה-2 שנים מבוטל וכעת יתנו מפגש חדש עצמאי עצמאי. זה היה ככה, קיבלתי מפגש עצמאי בן שנה.
    השאלה שלי היא האם זה יוארך בשנה נוספת בתום שנה זו? מתי אקבל את זה ללא הגבלת זמן? או שאני יכול לקבל אזרחות גרמנית?

שמרת את זה לשנה אחי, אני מקווה שיום אחד אהיה חופשי כמוך. אין יום שלא מאיימים או מעליבים אותי.

Nesibe של
    מִשׁתַתֵף

אני חושב שנתקלת בקצין מעצבן, בגלל זה. אחרת, כתוצאה מהמעשים המגוחכים שלהם, הם לוקחים משהו שמגיע לך ומחליפים אותו במשהו אחר. מוּזָר…

מציג 2 תשובות - 1 עד 2 (סה"כ 2)
  • כדי להשיב לנושא זה עליך להיות מחובר.